Jak se obléct na svatbu

received_10206300054086352Byly jste pozvané na svatbu a přemýšlíte, v jakých šatech zazáříte tentokrát? Bez ohledu na to, jestli jdete na svatbu svému dítěti, sourozenci, kolegyni nebo kamarádce, určitě se chcete cítit příjemně a krásně. Na takovouto událost je třeba se patřičně připravit a myslet na detaily. Rozhodně se vyvarujte bílé barvě, na tu má výhradní právo nevěsta, stejně tak je zapovězená černá.

 

Ať už je váš styl a vkus jakýkoliv, na svatbě byste měla být rozhodně za dámu. Elegantní šaty Simple v sytě červené jsou naší první volbou, doplnit je můžete lehkým sáčkem nebo plédem přes ramena. Druhé šaty značky Vila jsou v tlumené tmavě modré barvě se zajímavě řešenými zády. V tomto případě nechte ramena volná a pohrajte si s lodičkami, kde můžete sáhnout po odvážnějších kouscích. V třetím, romantickém růžovém modelu, se naladíte na tu správnou svatební atmosféru. Čtvrtou variantou je nenásilný modrobílý vzor s áčkovou sukní, tento střih se na svatbu skvěle hodí.

 

full_img_750821

Simple – Šaty

full_img_731174

Vila – Šaty CLEMMENT

full_img_722431

Simple – Šaty

full_img_737707

Click Fashion – Šaty ASSEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozhodně nezapomínejte na kostýmky, ať už kalhotové nebo ty v kombinaci se sukní. Základ je, abyste se v něm cítily pohodlně a přitažlivě. Tří čtvrteční elegantní kalhoty doplněné lodičkami a padnoucím sakem jsou skvělou alternativou za šaty. My navrhujeme růžový komplet s bílou košilí a lodičkami stejné barvy. Uvidíte, jak se hezky tón v tónu protančíte báječným dnem!

 

full_img_723603

Answear – Dámské sako

full_img_671815

Answear – Košile

full_img_656890

Answear – Kalhoty

full_img_639106

Solo Femme – Lodičky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I naše drahé polovičky by se měly na svatbu řádně připravit. V jejich případě je volba jednodušší – partnerova košile nebo alespoň kravata by měla barevně ladit s vašimi šaty. Oblek, případně vesta a elegantní boty jsou samozřejmostí, pokud si budoucí novomanželé neřeknou jinak. Pánský outfit lze oživit zajímavými manžetovými knoflíčky, kapesníkem nebo stylovými hodinkami.

 

full_img_736643

Medicine – Košile

full_img_736189

Selected – Kravata

full_img_235709

Diesel – Hodinky

full_img_735055

Gino Rossi – Polobotky

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+