Kozačky nad kolena

Vysoké kozačky tuto zimu musíte mít! Působí luxusně, jsou velmi pohodlné a díky jejich délce opravdu zahřejí. Mají však jeden háček – je třeba nakládat s nimi opatrně, stačí ztratit linku a mohou vyznít poněkud lacině. Jak si s nimi tedy poradit? Řešení je prosté, potlačte jejich přednosti!

Vybrat správné boty na zimu je oříšek. Nevyplácí se na nich šetřit, přece jen je budete nosit nejméně čtyři měsíce téměř bez přestávky. Dbejte na kvalitu, rozhodně volte kožené, příjemné na nošení v neutrálních barvách s minimem zdobných prvků. Takové, které zkombinujete raz dva. Právě u prodloužené délky minimalismus oceníte, neztratí tak nic ze své elegance.

 

 

U vysokých kozaček platí víc než kdy jindy, že méně je více. Abyste byla za šik dámu, je třeba je odlehčit. Sázejte na neutrální barvy – černou, bílou, šedou ani krémovou nic nezkazíte. Do kozaček patří jen úzké kalhoty, v takovém případě potom můžete obléknout objemnější vršek, například kožíšek.

 

full_img_804838

Simple – Kabát

full_img_823753

Only – Halenka

full_img_832094

Jacqueline de Yong – Kalhoty

full_img_813646

Tamaris – Kozačky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak se sukní? Zelenou mají v tomto případě jen áčkové a široké, takové, které budou končit lehce nad horním okrajem bot. Musíme přiznat, že vysoké kozačky sedí trochu lépe dlouhonohým slečnám. Sukni doplňte bílou košilí nebo jednoduchým topem.

 

full_img_774119

Mango – Kabát Caroline

full_img_825558

Mango – Košile

full_img_801362

Vero Moda – Sukně Cary

full_img_800337

Gino Rossi – Kozačky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud nemáte nohy až do nebes, nemusíte zoufat. Vyberte si takové kozačky, které vpředu končí nad koleny, vzadu ale pod nimi, prokáží vám vítanou službu. Samozřejmostí by měl být také podpatek, který vám přidá pár centimetrů navíc a vykouzlí vám tak krásné nohy. Jak dál čarovat s vaší výškou? Kratší šaty nebo sukně do pasu vás ještě víc opticky prodlouží a v kombinaci s křivákem budete za hvězdu.

 

full_img_829867

Mango – Kožená bunda Georgia

full_img_813878

Silvian Heach – Šaty

full_img_802917

Pepe Jeans – Kabelka

full_img_835121

Missguided – Kozačky

 

 

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+