Sukně nebo kalhoty? To jsou Culottes!

DSC_8996 - Copy (1) (1)Co jsou tyhle culottes vlastně zač a kde se vzaly? Jsou to kalhoty volného střihu v midi délce, končí tedy těsně pod koleny. Stejně tak je ale můžeme nazývat kalhotovou sukní, tím pádem na otázku, zda jde o sukni nebo kalhoty, najdeme odpověď jen těžko. Culottes jsou na módní scéně již několik let, dříve jsme je zaznamenávaly převážně v cizině, ale v tuto chvíli je už můžeme směle vítat i v českých ulicích!

 

Na tuto kalhotovou sukni je třeba mít trochu odvahu, rozhodně ale nebudete litovat. A proč je vyměnit za klasické kalhoty? Jsou neskutečně trendy, chick a ženské. Váš outfit ve vteřině promění v exkluzivní model, který nebudete chtít sundat. Na jednu stranu jsou jako sukně, akorát s tou výhodou, že pod ně není vidět, tím pádem se nemusíte bát žádného módního faux paux. Na druhou stranu jako kalhoty, s tím rozdílem, že jsou volné a nesmírně pohodlné.

 

DSC_8984 - Copy (1)

Mango – Kalhoty FUSIL

DSC_8996 - Copy (1)

Mango – Kalhoty FUSIL

DSC_9007 - Copy (1)

Mango – Kalhoty LIFE

DSC_9132 - Copy (2)

Mango – Kalhoty LIFE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jak je nosit? Základní pravidlo zní, aby byl vršek přiléhavý a vytvořil tak kontrast se splývavou dolní částí. Culottes se dají sehnat již v mnoha barvách a materiálech. Zkuste například jako my červené, v kombinaci s opálenou kůží budete vypadat božsky! Další pravidlo se týká bot, ty by měly být vysoké – ať už na klínku, nebo klasické sandálky a lodičky. Délka kalhot opticky trochu zkracuje, proto si pomocí obuvi vykouzlete pár centimetrů navíc!

 

DSC_9004 - Copy (1)

Mango – Top JUICE

DSC_9005 - Copy (1)

Mango – Top JUICE

DSC_9122 - Copy (1)

Bayla – Sandály NOBUCK VERMELHO

DSC_9152 - Copy (1)

Bayla – Sandýly NOBUCK VERMELHO

 

 

My jsme culottes zkombinovaly třikrát jinak, stačily nám k tomu dvoje kalhoty a dva topy. V prvním případě jsem vsadily na červenou, která ženám prostě sedí a dodává neskutečný náboj – navíc v kombinaci s kratším tmavým topem a páskovými sandálky . V druhém případě vyhrála černobílá klasika, kterou jsme doplnily růžovými lodičkami. Boty v tomto případě zastupují i roli šperku, protože jsou samy o sobě dost výrazné. Poslední variantou jsou opět černé kalhoty s tmavým pruhovaným topem. Celek jsme tentokrát ozvláštnily o červené šněrovací lodičky, které působí velmi sexy. Jako třešničku na dortu bílé brýle, které dodávají retro nádech!

 

DSC_8993 - Copy (1)

Outfit č. 1

DSC_8972 - Copy (1)

Mango – Kalhoty FUSIL

full_img_746300

Mango – Top JUICE

full_img_700858

Gino Rossi – Sandály

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_9038 - Copy (1)

Outfit č. 2

DSC_9011 - Copy (1)

Mango – Kalhoty LIFE

full_img_660393

Madonna – Top

full_img_639106

Solo Femme – Lodičky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_9114 - Copy (1) (1)

Outfit č. 3

DSC_9119 - Copy (1) (1)

Mango – Kalhoty LIFE

full_img_746300

Mango – Top JUICE

full_img_695263

Bayla – Sandály NOBUCK VERMELHO

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+