Zamilujte se do midi sukně!

20585325274_fe81c1bbc0_zJestli je na vás maxi sukně moc dlouhá a ta v mini délce zase moc krátká, máme pro vás tip. A tím je midi střih. Látka končící na půli cesty mezi kotníky a koleny byla trendem již v dobách minulých a ženy již tenkrát věděly proč. Dodá vám půvabný retro šmrnc a dá vyniknout vašim střevíčkům a lýtkům. S končícím létem tuto délku obzvlášť oceníte, je jako dělaná pro podmanivé babí léto.

 

Kombinací a způsobů, jak midi sukni nosit, je spousta. Do práce k ní oblékněte top a lodičky, o víkendu přes ramena přehoďte bomber a na nohy obujte tenisky. Pokud zvolíte sukni do pasu, vykouzlí vám krásné a smyslné křivky. Vsaďte na kontrasty a protiklady. K jednoduché sukni zvolte vzorovaný nebo zajímavě řešený vršek a obráceně. Jak už jsme nastínily, vyhrajte si s botami! Páskové sandálky, lodičky a balerínky vám dodají romantický nádech, díky sneakers a mokasínám budete za rebelku.

 

full_img_735233

Vero Moda – Sukně

full_img_743261

Mango – Sukně VICE2

full_img_743724

Review – Sukně

full_img_757026

Missguided – Sukně

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiál sukně může velmi kladně zahrát ve váš prospěch. V případě klasické siluety přesýpacích hodin sáhněte po áčkovém střihu z pevné tkaniny, jakou je například neopren, denim nebo kůže. V ostatních případech se vyplatí splývavé sukně z jemnějších tkanin, které nemají tak jasně definovanou siluetu, nebo úzké pouzdrové v kombinaci s koženou bundou. Už víte, jaká je ta pravá pro vás?

 

full_img_661678

Mango – Sukně PLI

full_img_680074

Silvian Heach – Sukně

full_img_689569

Marc O´Polo – Sukně

full_img_709883

Vero Moda – Sukně

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+