• Pohlaví
  • ženy
 • Color
  • fialová
  • modrá
  • zelená
  • černá
  • žlutá
 • Brand
  • Lorin
 • Price
  • powyżej 1000

Plavky S Vysokým Pasem

Plavky s vysokým pasem – sluší všem ženám

Ženy každý rok podléhají módním trendům a zaměřují se na výběr nejlepších plavek. Bez ohledu na to, kam se chystáte, stojí za to mít v prázdninovém šatníku alespoň jeden model plavek. V poslední době lze jako nejnovější módní trend najít plavky s vysokým pasem. Z mnoha letních modelů se plavky s vysokým pasem vyznačují zejména střihem. Nejen, že jsou dvoudílné, ale také představují nejžhavější letní hity. Pokud máte plnější postavu, jsou tyto plavky s vysokým pasem ideální pro vás. Pamatujte, že kalhotky by neměly být příliš malé, jinak se budete cítit nepříjemně a místo toho, abyste zakryli boky, je jen zdůrazníte. Vyzkoušejte si plavky s vysokým pasem, které vám dokonale padnou. Pokud máte trochu větší bříško, vyberte si koupací kalhotky s většími střihy - tak si dáte pozor na nohy. Ženy s většími boky by naopak měly věnovat pozornost šortkám s vysokým pasem. Nejlépe zvolené plavky s vysokým pasem musí těsně přiléhat k tělu, ale zároveň by neměly být příliš upnuté. Nejmódnější v této sezóně jsou černé nebo tmavě modré plavky.

Plavky vysoký pas – jak je vybrat?

I když jsme výše, že jsou plavky vysoký pas vhodné pro všechny, jedná se o styl, který bude fungovat pro ženy větších velikostí, neznamená to, že plavky s vysokým pasem jsou jen pro ně. Naopak, protože dámské plavky s výrazně vyšším pasem jsou letošním skutečným letním hitem. Majitelky velmi štíhlé postavy se také budou cítit skvěle v plavkách s vysokým pasem. Výběr barevné podprsenky, nejlépe s volánkem, nádherně zvýrazní prsa a kalhotky v tlumené barvě úhledně zúží pas. Plavky vysoký pas umožní volný pohyb, nemusíte se bát, že by vám neseděly. V nejnovějších trendech se stále více setkáváte s velkým návratem retro stylu. Při pohledu na plavky s vysokým pasem je nemožné kolem nich lhostejně projít, protože jasně odkazují na starou módu. Retro plážové oblečení se hodí ženám všech věkových skupin, zejména pokud mají rády puntíky nebo orientální vzory. V tomto případě jsou plavky s vysokým pasem dodávány ve všech barvách. Sáhnete-li po černé nebo tmavě modré barvě, získáte klasickou eleganci. Tento styl jistě zaujme ty dámy, které v každé situaci rádi vypadají jednoduše stylově.

Dámské plavky s vysokým pasem – vhodné na sport

Pokud trávíte čas aktivně na pláži nebo u jezera, určitě se vám budou líbit dámské plavky s vysokým pasem. Proč? Protože si můžete vybrat kostým, který má spodek ve verzi šortky. V těchto plavkách s vysokým pasem si můžete zahrát volejbal nebo se věnovat vodním sportům. Je dobré, když si vyberete sadu se sportovní podprsenkou - budete se cítit pohodlně a zároveň můžete zdůraznit své přednosti. Dámské plavky jsou extrémně všestranný model. Hodí se k mnoha typům postav a mohou si ji dovolit prakticky všechny dámy.

Dvoudílné plavky s vysokým pasem – vyberte si z mnoha modelů

Dvoudílné plavky s vysokým pasem jsou také skvělé pro ženy s postavou ve tvaru hrušky. Na rozdíl od siluety ve tvaru písmene I by se hrušky měly vyhnout dalším ozdobám kalhotek, jako jsou svázané pruhy, volánky nebo kanýrky. Je rozhodně lepší obléknout si rovnou spodní část kostýmu a zvolit živější svršek. Dekorativní podprsenka odvádí pozornost od nedostatků postavy. Průhledný střih kalhotek s vysokým pasem pomáhá maskovat vaše bříško. Díky tomu se budete při chůzi na sluncem zalité pláži cítit ve svém těle sebejistěji. Dvoudílné plavky s vysokým pasem mají několik důležitých funkcí, jako je zdůraznění pasu, maskování břicha, boků nebo strií.

Plavky s vysokým pasem pro plnoštíhlé – sáhněte po správném modelu

Dámy milují plavky s vysokým pasem pro plnoštíhlé, zejména klasické. Je zajímavé, že si je nevybírají jen ženy, které chtějí zakrýt nedokonalosti své postavy. Jsou fantastickým řešením pro tvary typu I a hrušek. Ukazuje se tedy, že kostýmy s vysokým pasem jsou vynikajícím řešením jak pro silnější, tak pro velmi štíhlé ženy, protože vám umožňují vyrovnat disproporce těla a zároveň skrýt bříško. Když kupujete plavky s vysokým pasem pro plnoštíhlé, nezapomeňte velmi dobře zvolit model. Pokud chcete dosáhnout skutečně ohromujícího vizuálního efektu, musí vše dokonale přilnout k tělu.

Dívčí plavky s vysokým pasem - aktuální módní trendy

Pokud chcete verzi, která je svůdnější než standardní plavky, ale skromnější než vaše běžné bikiny, noste dívčí plavky s vysokým pasem. Tyto modely jsou také ideální pro párty u bazénu, když jste s lidmi, mezi nimiž se necítíte pohodlně v krátkých bikinách. Dívčí plavky s vysokým pasem se řadí mezi akutální módní trendy.