Chlapecké Kravaty a motýlky

3 výsledků
Seřadit odpopulárních
Velikost
Značka
Barva
Vzor
Cena
Mayoral - Dětský motýlek
Mayoral - Dětský motýlek

209 Kč

Mango Kids - Dětský motýlek DOTS8
Mango Kids - Dětský motýlek DOTS8

299 Kč

Mango Kids - Dětský motýlek VELVETK8
Mango Kids - Dětský motýlek VELVETK8

299 Kč

399 Kč

3 / 3

Zobrazit také:

Chlapecké kravaty a motýlky

Kravata či motýlek jsou neodmyslitelnou součástí pánského obleku a chlapcům dodávají při slavnostních příležitostech elegantní vzhled a pocit dospělosti. Chlapecká kravata či motýlek působí neobvykle stylově, vzbuzují pozornost a při zvláštních příležitostech či slavnostních událostech jsou absolutní nutností. Proč je tedy nevybírat stylově a volit kvalitní značky, které kromě módního vzhledu zaručí také odolnost při časté manipulaci v dětských rukou?

V této kategorii si můžete z nepřeberného množství barev a vzorů dětských kravat. Nabízíme také  různé druhy materiálů a vzorů.  Nabízíme chlapecké kravaty standardní šířky i úzké kravaty. K výběru jsou zde jednoduché jednobarevné lesklé dětské kravaty i vzorované kravaty, které působí na chlapci roztomile a přitom elegantně a chlapci se díky nim budou slavnostně cítit. Dětské kravaty z naší kolekce jsou okouzlujícím chlapeckým doplňkem na plesy, školní koncerty, svatby.

Chlapecký motýlek je ještě smělejším doplňkem a působí neobvykle, charismaticky a doslova okouzlí svou elegantní roztomilostí. V naší kolekci nabízíme předvázané motýlky se zapínáním a nastavitelným obvodem, které Vám ušetří starosti i čas při oblékání a zachovají si vzhled i tvar i u velmi aktivních chlapců.

Protože víme, že chlapci mohou s doplňky zacházet horlivě i když chcete jejich elegantní vzhled zachovat sebevíc, veškeré doplňky, které v této kategorii nabízíme, jsou vyrobeny z odolného nemačkavého materiálu. Nabízíme dětské kravaty i motýlky v klasické lesklé verzi, ale i v matném či vzorovaném provedení. Vybrat si lze z klasických elegantních barev i z různých barevných a vzorových provedení.

Značky, jejichž výrobky v naší kolekci nabízíme, Vám zaručí velmi kvalitní materiál, který bude odolní proti pomač