Soupravy

3 výsledků
Seřadit odpopulárních
Velikost
Značka
Barva
Cena
Tommy Hilfiger - Dětská souprava 56-80 cm
Tommy Hilfiger - Dětská souprava 56-80 cm

1199 Kč

2099 Kč

Guess Jeans - Dětská souprava 55-96 cm
Guess Jeans - Dětská souprava 55-96 cm

569 Kč

1099 Kč

Guess Jeans - Kojenecká sada 55-76 cm (3 pack)
Guess Jeans - Kojenecká sada 55-76 cm (3 pack)

799 Kč

1099 Kč

3 / 3

Zobrazit také:

Chlapecké teplákové soupravy se hodí pro denní nošení i při sportovních aktivitách. Dojem udělá Váš chlapec jak na výletě, tak i v tělocvičně. Vyberte stylové teplákové soupravy značek Nike, Name It nebo Blue Seven.  Džíny a propracované módní vychytávky sice udělají z vaší slečny nebo malého pána neodolatelně roztomilé znalce stylu jako ze žurnálu, ale když přijde čas na hraní a bezstarostnou zábavu, stejně jsou nakonec pořád nejlepší staré dobré tepláky. 

Pohodlí volné soupravy s mikinou na zip a kalhotami v pase na gumu prostě ani napříč generacemi nic nenahradí. Skvělé na tom ovšem je, že i obyčejné tepláky můžou být trendy záležitostí, stačí jen nezanedbat výběr a chtít to nejlepší. 

V naší široké nabídce si najde to pravé ořechové snad každý, ať už dáváte přednost dětsky rozverným motivům, plným zářivých barev nebo čistě sportovnímu jednoduchému stylu. 

Hitem letních prázdninových dní se pro nejmenší jistě stanou kraťáskové komplety s veselými volnými tričky ze 100% bavlny, které neudělají ostudu ani na táboře nebo dovolené u moře. Na odpolední basket nebo fotbal po škole jsou zase jako stvořené klasické a vysoce funkční komplety s kapucí v neutrálních barvách od prověřených značek jako je Adidas nebo Nike. 

Oblečete u nás i školáky až do 176 centimetrů výšky, kteří už přesně vědí, co chtějí a nenechají se odbýt jen tak něčím – znáte to určitě sami. I když je řeč o volném casual oblečení, při výběru se soustřeďte na správné míry souprav. U tepláků jde přece jen v první řadě o absolutní pohodlí a byla by škoda se o něj zbytečně připravovat chybějícími nebo naopak přebývajícími centimetry. A teď už hurá na hřiště!