Rozepínací (kardigany)

2 výsledků
Seřadit odpopulárních
Velikost
Značka
Barva
Materiál
Pletenina
Vzor
Cena
Tommy Hilfiger - Dětský svetr 86-176 cm
Tommy Hilfiger - Dětský svetr 86-176 cm

1699 Kč

1399 Kč

Tommy Hilfiger - Dětský svetr 116-176 cm
Tommy Hilfiger - Dětský svetr 116-176 cm

1899 Kč

1299 Kč

Dětské rozpínací svetry pro dívky se hodí k letním dětským šatům. Dívčí svetry vybírejte podle období  buď hrubé, nebo tenké. Mnoho značek jako Mango Kids nebo Girandola dětské rozpínací svetry vyrábí. Dětství je časem bezstarostným, ale už i malé holčičky si hlavu lámou tím, jak vypadají a co mají na sobě. Každého potěší dobře sladěný outfit, ostatně to znají i dospělé ženy. Povzbuďte ve své holčičce zdravé sebevědomí a dovolte jí budovat vlastní osobitost. 

Dívčí svetr se zapínáním je mezi malými slečnami velmi populární pro svou variabilitu. Svetry se zapínáním lze také výborně kombinovat. Rozzáří sportovní i elegantní dívčí look. 

Hodí se ke každému oblečení. Díky vhodně zvolenému svetříku může každý dívčí styl získat potřebnou jiskru. S ohledem na roční období lze propínací svetřík obléci s teplou vestou či bundou. Pokud je letní vlahý den, dívčí svetřík vypadá úžasně s lehkými šatičkami. 

K dispozici je nepřeberné množství modelů. Ať už si vaše děvčátko vybere dlouhý, hrubý, krátký či tenký, nemůže sáhnout vedle. Střihy vás nezklamou. Naše značky přesně vědí, co mezi mladými princeznami frčí. Proto vycházejí primárně z jejich potřeb a snaží se je zaujmout nejvyšší možnou měrou. Dívka se může rozhodnout pro svetřík s potiskem či pro krásně hladký, výjimečný svou barvou. Duchaplné detaily vás překvapí a potěší. Hravost a pestrost je výsadou každého modelu. 

Důležitou roli při výběru toho správného svetříku pro vaši malou uličnici sehrává kvalita. Kvalitní, odolné materiály, které se dokonale přizpůsobí postavě vaší holčičky – tím se naše značky pyšní a nabízí vám to nejlepší. Svetřík musí hladit, hřát, být příjemný na dotek a zářit. Jde přeci hlavně o to, aby se dívka cítila pohodlně.