Tréninkové doplňky

2 výsledků
Seřadit odpopulárních
Velikost
Značka
Barva
Cena
Jack Wolfskin - Láhev 0,7 L
Jack Wolfskin - Láhev 0,7 L

489 Kč

389 Kč

Jack Wolfskin - Láhev 0,7 L
Jack Wolfskin - Láhev 0,7 L

489 Kč

389 Kč

Zobrazit také:

Podložka na cvičení – poradíme jak ji vybrat

Mohlo by se zdát, že výběr cvičební podložky není žádná filozofie. Při výběru podložky obvykle dbáme na to, aby byla podložka na cvičení pěkná, odolná, pohodlná, snadno se čistila a přizpůsobila vaší výšce. Lidé, kteří začínají se cvičením, možná neví, že typ podložky by měl být přizpůsoben druhu cvičení, které se na ní provádí. Je potřeba proto vybírat pečlivě. Z několika typů podložek dostupných v obchodech je nejoblíbenější ta nejuniverzálnější – podložka na cvičení. Funguje dobře pro většinu činností, jak energetických, tak klidnějších při protahování a relaxaci. Aby byla podložka na cvičení bezpečná a pohodlná, musí být přizpůsobena potřebám cvičence a druhu činnosti, pro kterou bude používána. Je vhodné věnovat pozornost její tloušťce, velikosti a materiálu, ze kterého je vyrobena. Existuje několik základních typů podložek, které se liší nejen v použití, ale také v tloušťce nebo materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Vybírat si můžete podložky na jógu, gymnastické podložky, ochranné podložky, cvičební podložky či podložky pro bojová cvičení.

Podložka na jógu - musí zajistit pohodlí a bezpečnost

Podložka na jógu je atributem každého jogína bez ohledu na styl nebo typ cvičené jógy. Vyberte si hezkou a praktickou podložku. Podložka na jógu vám musí při cvičení zajistit pohodlí i bezpečnost. Čím lepší je přilnavost, tím menší je riziko sklouznutí samotné podložky a sklouznutí rukou na jejím povrchu. Při cvičení jógy se můžete hodně potit a cvičení může být velmi dynamické a vyžaduje stabilní základnu. Rovněž stojí za to vzít v úvahu výšku uživatele, protože při procvičování každé polohy by mělo být celé tělo chráněno povrchem podložky. Bezpečnost a pohodlí závisí také na kvalitě materiálu rohože, protože pokožka je v neustálém kontaktu s povrchem a nežádoucí alergické reakce vás mohou od cvičení odradit.

Jógová podložka – nepostradatelný pomocník

Stejně jako správné oblečení na sport, je i jógová podložka velmi důležitým prvkem. Kvalitní model by měl mít certifikát Oeko-Tex, který zaručuje, že produkt prošel testem na nepřítomnost škodlivých látek, které mají negativní vliv na lidské tělo přímým kontaktem s pokožkou. Pokud chcete kromě jógy používat podložku pro jiný druh cvičení, jít ven z domu a sednout si na ni na trávu v džínách i teplákách, jít do posilovny a fitness klubu, kde je často vyžadována sportovní obuv, měla by být trvanlivost výrobku vyšší. Jógová podložka se stane vašim nepostradatelným pomocníkem.

Karimatka na jógu – zvolte si praktický model

Karimatka na jógu by neměla být příliš těžká. Čím více chcete cestovat a pohybovat se s podložkou a cvičit, tím důležitější jsou aspekty jejího skladování, možnosti a jak ji přepravovat, udržovat a čistit. Mnoho lidí hledá karimatku na jógu podle ceny, což by měl být až jeden z posledních aspektů.

Sportovní láhev na vodu – mějte ji vždy po ruce

Když jste mimo domov, stojí za to mít u sebe dobrou sportovní láhev na vodu, abyste měli nápoj vždy po ruce. Při správném výběru bude dobře fungovat při jízdě na kole, dlouhých procházkách, při cvičení i za jiných okolností. Sportovní láhev je potřeba udržovat pravidelně v čistotě. Díky praktickému uzávěru ji vždy snadno umyjete.