Vesty

1 výsledků
Seřadit odpopulárních
Velikost
Značka
Barva
Materiál
Vzor
Cena
Tommy Hilfiger Tailored - Vesta
Tommy Hilfiger Tailored - Vesta

4299 Kč

3299 Kč

Pánské vesty – proč je nosit?

Klasické pánské vesty prožívají jednoznačně renesanci. Není divu, protože pro mnohé jsou volnou alternativou bundy. V minulosti se objevovaly pouze jako prvek třídílného obleku. V poslední době je však stále snazší je koupit mimo tuto sadu zcela samostatně. Jsou vyrobeny ze zajímavých látek v různých barvách a vzorech.

Pánské vesty společenské – se nerozepíná

Tradičním úkolem pánské vesty společenské bylo v tomto případě skrýt košili a šle. Proto bychom nikdy neměli rozepínat tento prvek našeho oblečení. Měla zakrýt košili a kšandy také při sezení, když je sako rozepnuté. K dvouřadovému saku však podle pravidel dress code nenosíme vesty, protože to se při nošení rovněž nerozepíná.

Vesta k obleku – musí dobře padnout

Vesty třídílných obleků jsou vyrobeny ze stejné látky jako bunda a kalhoty. Vytvářejí jasnou sadu a jsou určeny k společnému nošení. Taková vesta k obleku má obvykle zadní část vyrobenou z podšívkové látky, díky čemuž zadní část bundy lépe sedí a je méně pokrčená. V neformálních situacích však můžete sundat bundu a zůstat ve vestě samotné. Můžete také experimentovat s nošením takové vesty s jiným oblekem nebo k nim obléci bundu a chinos.

Pánská vesta k obleku – vhodná kombinace pro méně formální vzhled

Pánská vesta k obleku dokonale zapadá do diverzifikace klasického obleku, jehož formálnost chceme trochu snížit. Poloformální styl se vám hodí k situaci, kdy musíte mít oblek, ale zároveň stačí ležérní vzhled. V tom případě zvolte kombinaci hnědé vesty a modrého obleku. Upoutáte pozornost na první pohled.

Pánská vesta společenská – dress code pravidla

Pokud chcete, aby vaše oblečení vypadalo dobře, nestačí zvolit správné barvy a vzory. Při nošení vest si musíte vždy pamatovat ještě jednu věc. Nesmí ukazovat žádnou košili nebo kravatuPánská vesta společenská vyžaduje dodržování jistých společenských pravidel, co se oblékání týče. Nevíte-li si rady s výběrem vhodné vesty, rádi vám poradíme.