Soupravy

2 výsledků
Seřadit odpopulárních
Velikost
Značka
Barva
Materiál
Vzor
Cena
EA7 Emporio Armani - Tepláková souprava
EA7 Emporio Armani - Tepláková souprava

4699 Kč

EA7 Emporio Armani - Souprava
EA7 Emporio Armani - Souprava

2499 Kč

3399 Kč

2 / 2

Zobrazit také:

Pánská tepláková souprava - vyberte si tu svou

Pro mnohé muže se pánská tepláková souprava stává pohodlným oblečením, ve kterém tráví doma svůj volný čas. Cítit se pohodlně v tom, co nosíte, je dobré pro psychiku a ve výsledku může posílit imunitní systém. Dokonalým kompromisem mezi pohodlím a stylem je právě tepláková souprava pánská. Využít ji však můžete nejen na doma, ale i na sport. Ať už jste profesionální sportovci nebo nováčci, kteří se chtějí vymanit ze sedavého životního stylu a dostat se zpět do skvělé kondice, pánská tepláková souprava/tepláková souprava pánská je díky svým specifickým vlastnostem nepostradatelným prvkem, díky kterému si mohou muži cvičení zpříjemnit.

Pánské teplákové soupravy – pro pohodlí doma i venku

V průběhu let se pánské teplákové soupravy vyvinuly tak, aby obsahovaly celou řadu praktických funkcí. Populární kultura však popularizovala teplákovou soupravu nejen jako funkční kus sportovního oblečení. Kvůli této popularizaci se mnoho výrobců tepláků rozhodlo vyrábět oblečení, které se používá nejen při fyzickém cvičení, ale také každý den. V současné době jsou obzvláště populární módní neformální teplákovky.

Teplákové soupravy pánské – trvalý prvek streetwear módy

Pokud nosíte teplákové soupravy pánské ven i do tělocvičny, jistě řešíte s čím je nosit. Obvykle se k nim hodí jednoduché tričko a na nohy tenisky nebo sneakersy. Kombinujte tepláky s ležérní polotrikem a pohodlí a dobrý vzhled jsou zaručeny.  Díky pohodlí těchto oděvů se staly trvalou součástí módního streetwearu.

Sportovní souprava pánská – funkční řešení

Sportovní souprava pánská by měla být vyrobena z měkkého úpletu. Nejlepší materiály jsou bavlna nebo viskóza, které zajistí pohodlí a cirkulaci vzduchu. Doporučuje se také malé přidání elastanu nebo syntetických vláken, které zajistí pružnost a zlepší trvanlivost. Nepoužívejte oblečení vyrobené převážně ze syntetických materiálů.