Tréninkové doplňky

3 výsledků
Seřadit odpopulárních
Velikost
Značka
Barva
Cena
Jack Wolfskin - Láhev 0,7 L
Jack Wolfskin - Láhev 0,7 L

489 Kč

Jack Wolfskin - Láhev 0,7 L
Jack Wolfskin - Láhev 0,7 L

489 Kč

Jack Wolfskin - Láhev 0,7 L
Jack Wolfskin - Láhev 0,7 L

489 Kč

Zobrazit také:

Podložky na cvičení – vyberte si tu správnou

Cvičební podložka zajišťuje pohodlí a bezpečnost během tréninku. Je nenahraditelná v případě populárních fitness cvičení, jógy a pilates. Poradíme vám, jak si vybrat podložku přizpůsobenou vaší sportovní disciplíně. Před nákupem je vhodné se podívat blíže na různé typy podložky na cvičení, abyste si mohli vybrat takovou, která vám bude nejlépe vyhovat. Je lepší investovat do dobré podložky na cvičení, protože trénink na kluzké podlaze nebo koberci může představovat riziko zranění nebo způsobit bolestivé oděrky. Nejoblíbenějším typem podložky na cvičení jsou cvičební podložky určené pro fitness. Používají se doma i ve fitness klubech a jsou nejuniverzálnější. Obvykle se dodávají ve dvou velikostech: 200 x 100 cm a 200 x 120 cm, mohou být také menší (např. 50 x 140 cm). Jsou silné 5 až 6 mm. To, jakou podložku si vyberete, závisí na typech cvičení, která provádíte, především na jejich intenzitě. Při nákupu podložky na cvičení se zaměřte na její tloušťku. Tenké podložky jsou vhodné pro lehká rekreační cvičení. Silnější podložky se osvědčí v případě intenzivnějších fitness tréninků a cvičení vyžadujících větší odpružení. Stojí za zmínku, že je důležitá nejen tloušťka, ale také hustota materiálu, ze kterého je podložka na cvičení vyrobena. Optimální parametry vám umožní pohodlně provádět cvičení v poloze vleže - na břiše nebo na zádech a po stranách nebo v klečící poloze. Kvalitní podložku můžete vzít na záda do parku a použít ji k cvičení nebo si na ni můžete jen tak sednout a odpočívat.

Jogamatka – pohodlí při cvičení

Dnes je na trhu mnoho druhů podložek na jógu. Každá jogamatka se liší strukturou, tloušťkou, délkou, barvou, trvanlivostí a tím nejdůležitějším, tj. protiskluzovými parametry a cenou. Jaká jogamatka bude ta nejlepší? Standardní podložka na jógu je dlouhá 180 cm. Jogamatka má různé textury a je vyrobena z různých materiálů. V této věci je nejlepší poradit se s někým, kdo již rohož zkoušel. Některé podložky, navzdory svému profesionálnímu vzhledu, jsou náchylnější k oděru a mechanickému poškození, jiné se při praní lámou, některé lze volně skládat a ohýbat a některé lze pouze srolovat. Každá jogamatka obstojí ve zkoušce času jinak. Drtivá většina podložek na jógu je odolná a opotřebení závisí na intenzitě cvičení. Tloušťka podložky je také důležitá, protože může ovlivnit její životnost. Měli byste také pamatovat na správnou údržbu, tento faktor významně určuje trvanlivost podložky na cvičení jógy. Vybrat si můžete jogamatky značek Myga či Roxy.

Podložky na jógu – pro bezpečí i snadné provádění cviků

Podložky na jógu poskytují skvělé pohodlí při provádění různých ásan. Díky vhodné měkkosti, tloušťce a vlastnostem materiálu, který používáme, získává jóga nový význam. Rozhodněte se pro výjimečné pohodlí a podívejte se na nabídku podložek na Answear.cz. Pro milovníky krásného designu jsou k dispozici podložky na jógu, které jsou k dispozici v různých barvách, s nadčasovými motivy. Mnoho začátečníků na jógu se diví, jak si vybrat podložku na jógu. Měli byste si uvědomit, že nejdůležitější je materiál a tloušťka podložky. Podložka by měla poskytovat dostatečný komfort během tréninku a nesmí se krčit. Kvalitní podložky na jógu se vyznačují především svým jedinečným designem. Každá podložka je jiná, se zajímavým vzorem, který si můžete vybrat podle svých preferencí. Na cvičení jógy se vám budou hodit také pohodlné tepláky či legíny, tričko, mikina, tenisky a ručník. To vše si sbalte do praktické cestovní tašky.

Jóga podložka – mnoho variant

Moderní jóga podložka má mnoho variant. Všechny podložky jsou vyrobeny z podobných materiálů a podobnou technologií - liší se hlavně svou tloušťkou. Mnoho lidí volí podložku o tloušťce 4 mm, protože je dostatečně lehká a pružná. Například fitness podložka o průměru 4 mm je dobrou volbou, která splňuje všechny základní požadavky. Určitě na ní můžete cvičit nejen jógu, ale také provádět další cvičení. Taková podložka bude dobře fungovat i při fitness.

Láhev na vodu – nezapomeňte na pitný režim

Pro mnoho z nás je návštěva posilovny dávkou pozitivní energie na celý den nebo formou aktivního odpočinku po práci. Pokud jste častým hostem v posilovně, budete určitě potřebovat láhev na vodu, sportovní láhev nebo shaker na bílkoviny. Zimní počasí rozhodně nepodporuje trénink na volném prostranství a i ty nejtrvalejší běžce účinně odrazují nízké teploty a vysoké znečištění ovzduší. Speciální nádoby na nápoje jsou skvělým způsobem, jak správně hydratovat tělo, a proteinové třepačky vám umožní rychle a snadno připravit proteinové koktejly. Zdravé návyky, jako je pravidelné stravování, správná výživa a pití hodně vody, vám pomohou vypadat a cítit se dobře. Vyberte si láhev na vodu, která bude odpovídat vašim potřebám a požadavkům. Láhev na vodu vyrábí mnoho známých značek jako Nike, adidas Performance, Camelbak či Reebok. Vybírat si můžete z různých objemů i barev a typů lahví na vodu. Menší modely si můžete vzít do batohu i na kolo.