Kojenecké oblečení

2 výsledků
Seřadit odpopulárních
Velikost
Značka
Barva
Planet friendly
Typ
Vzor
Cena
adidas Performance - Kojenecký overal
adidas Performance - Kojenecký overal

899 Kč

adidas Performance - Dupačky
adidas Performance - Dupačky

899 Kč

Zobrazit také:

Kojenecké oblečení – široká nabídka

Nákup kojeneckého oblečení je skutečnou výzvou. V eshopu najdete kojenecké oblečení v různých variantách, velikostech a stylech, z nichž každý je k dispozici v mnoha velikostech. Není třeba nikoho přesvědčovat, že miminka rychle vyrostou z koupených zavinovaček a košilek. Vybrat pro své miminko vhodné oblečení je díky tomu poměrně složité, je lepší vybírat podle výšky než podle věku dítěte.

Oblečení pro miminka – vyberte si z bohaté nabídky

Ani příliš malé, ani příliš velké oblečení pro miminka nebude pohodlné. V prvních týdnech života novorozenec většinou spí, takže by se mohlo zdát, že na velikosti oblečení nezáleží. Není to však pravda. Těsné košilky, dupačky či trička mohou způsobit oděrky a dráždit jemnou pokožku, zatímco příliš volné oblečení vám znesnadní péči a provádění pečovatelských činností. Nezapomeňte, že se dítě právě narodilo a opustilo svůj bezpečný prostor, který se vyznačoval teplem a omezeným prostorem. Příliš mnoho svobody může způsobit úzkost. Ujistěte se, že vybrané oblečení pro miminka má správnou velikost a proto není přizpůsobeno ani tak věku, ale skutečné výšce miminka. Každé dítě se narodilo s jinou hmotností a rostlo svým vlastním tempem. Dítě v prvních měsících života překvapivě roste. Nebudete se ohlížet zpět a oblečení pro miminka, oblečené jen párkrát, bude příliš malé. Z tohoto důvodu si mnoho maminek klade otázku, zda je lepší a ekonomičtější okamžitě koupit větší značkové oblečení pro miminka. To je velká chyba. Malé miminko, zejména novorozenec musí mít vhodné oblečení, aby se cítilo pohodlně a bezpečně. Proto není vhodné kupovat příliš volné oblečení, protože příliš velké nebude fungovat při každodenním používání. Přebytečný materiál vám také ztěžuje přebalování, zvedání a péči o vaše dítě. A jaké oblečení pro miminka nakupovat? Zejména na jaře je počasí proměnlivé. Jeden den vás může překvapit výjimečně slunečné počasí, jindy může pršet a najednou se ochladit. Ujistěte se tedy, že šatník vašeho dítěte je vybaven oblečením pro všechny podmínky. Je známým pravidlem, že dítě nosí o jednu vrstvu více, než má rodič na sobě.

Dupačky pro miminko – praktické oblečení

Tento typ oblečení je univerzální, je jedním ze základních prvků výbavičky a může být pro dítě opravdu pohodlný. Musíte si koupit takové dupačky pro miminko, které jsou pro vaše dítě nejvhodnější - samozřejmě v několika verzích. Dupačky pokrývají nohy a celý trup dítěte, díky čemuž se neodtahují a dítě není studené. Jsou proto vynikající alternativou k šortkám a bundám, které se mohou na zádech krčit a nezakrývají nohy dítěte. Dupačky pro miminko se velmi snadno svlékají a oblékají, nemusíte je složitě zapínat.

Bodýčko pro miminka – barevné a stylové

Bodýčko pro miminka tvoří prvek šatníku malého dítěte, na který nelze zapomenout. Vaše dítě se v něm bude cítit pohodlně a bezpečně. Vzhledem k tomu, že body je připevněno pomocí knoflíků ve spodní části, břicho dítěte není přitlačeno gumičkou z kalhot a kromě toho není možné, aby se tričko vyhrnulo a odhalilo záda dítěte. V tomto oblečení bude vaše dítě v teple a cítit se příjemně. Navíc je bodýčko pro mimika funkční - lze je snadno nasadit a sundat díky knoflíkům umístěným nejen v rozkroku, ale také na rameni. Při jeho nákupu je nejdůlěžitější samozřejmě velikost. V případě takového dětského oblečení, jako je bodýčko pro miminka, je uvedena v centimetrech. Takže nebudete mít problém určit, jak velký bude oděv potřebný. Zkontrolujte, zda má bodýčko, které chcete koupit, pohodlné knoflíčky dole a na rameni. Díky nim lze dítě snadno obléknout a svléknout. Body by navíc mělo být vyrobeno z látky, která je bezpečná pro pokožku dítěte. Vyhýbejte se všem syntetickým látkám a materiálům s umělými přísadami. 100% bavlna je nejlepší volba. Vybírat můžete z mnoha barev a vzorů.

Kojenecké body – praktické a bezpečné

Pokud zvolíte kojenecké body, budou nejlepší jemné pastelové barvy. Když je kupujete pro o něco starší dítě, rozhodněte se pro barevné body s potisky pohádkových postav. Vašemu dítěti se určitě budou líbit a můžete si být jisti, že je bude nosit rádo. Pro dívky doporučujeme růžové body s vtipnou grafikou a pro chlapce podobné, ale v modré verzi. Body jsou perfektní ke košilcekraťasům a na další svrchní oděvy.