Čepice a klobouky

7 výsledků
Seřadit odpopulárních
Druh
Velikost
Značka
Barva
Materiál
Pletenina
Vzor
Cena
Roxy - Dětska čepice
Roxy - Dětska čepice

599 Kč

adidas Performance - Dětska čepice
adidas Performance - Dětska čepice

309 Kč

Roxy - Dětska čepice
Roxy - Dětska čepice

599 Kč

479 Kč

Roxy - Dětska čepice
Roxy - Dětska čepice

749 Kč

599 Kč

Roxy - Dětska čepice
Roxy - Dětska čepice

749 Kč

599 Kč

Quiksilver - Čepice
Quiksilver - Čepice

629 Kč

479 Kč

Puma - Dětska čepice
Puma - Dětska čepice

569 Kč

309 Kč

Především v letních měsících je třeba chránit hlavu dětí před slunečním zářením a tím předcházet úpalům a úžehům. Dětské klobouky a čepice neslouží pouze jako ochrana před sluncem, ale slouží i jako stylový doplněk. Dětské čepice, které jsou určeny pro nošení v zimě, chrání hlavu a uši před chladem. Vybírejte stylové klobouky a čepice značek Name It, Nike, Roxy nebo Pepe Jeans.  Dětské čepice a klobouky slouží nejen jako praktická pokrývka hlavy, ale také jako stylový módní doplněk. Dětské zimní čepice můžete vybírat v různých stylech a barvách. Ať už vybíráte model do města či na hory, vybere si opravdu každý. Zimní čepice pro děti se vyrábí z teplých materiálů, především vlny, aby dětem poskytly dostatečné teplo a pohodlí. Vybírat můžete z různých barev např. růžová, černá, červená, modrá, bílá, béžová, nebo šedá. Čepice pro děti můžete zvolit také s různým zdobením od bambulí, přes ozdobné nášivky až po různě vzorované čepice. Velmi elegantně působí např. jednobarevná čepice, kterou zdobí pouze různé motivy pleteniny.

Dětské čepice a klobouky jsou k dostání také pro teplejší období. Klobouky pro děti by rozhodně vašim ratolestem chybět v létě jako ochrana proti slunci. Klobouky jsou však také módní záležitostí, hodí se nejen do slunného počasí, ale také jako stylový doplněk. Pokud nejste příliš kloboukoví, pak pro vás budou to pravé dětské čepice do teplejšího období – kšiltovky. Klobouky i čepice pro děti vybírejte z různých barev, letních pestrých vzorů a materiálů. Letní klobouky pro děti jsou velmi slušivé, děti je mohou nosit jak třeba na pláži u moře, tak na zahradní party, nebo jen tak k vodě či na odpolední posezení s kamarádkami. Fantazii v barevných kombinacích se meze nekladou, vybírat můžete barvy jako je modrá, žlutá, oranžová, růžová, červená, nebo třeba bílá.

Čepice a klobouky pro děti seženete v jakékoliv velikosti, výjimkou nejsou ani univerzální velikosti, které padnou každému. Sortiment čepic a klobouků nabízí např. značky Mango Kids, NameIt, Jamiks, Adidas, Playshoes, nebo Roxy.