Body

3 výsledků
Seřadit odpopulárních
Velikost
Značka
Barva
Košíčky
Materiál
Vzor
Cena
LaBellaMafia - Body
LaBellaMafia - Body

999 Kč

LaBellaMafia - Body
LaBellaMafia - Body

659 Kč

LaBellaMafia - Body
LaBellaMafia - Body

899 Kč

539 Kč

Dámské body – je velmi praktické

Původcem nového oděvu zvaného body byl umělec Joules Leotard, který kombinézu používal jako nejpohodlnější jevištní kostým. V 9. století si Francouzi zamilovali nový oděv a ochotně ho nosili pro moderní styl té doby. V průběhu času se tato kombinéza stala také oblíbeným jevištním prvkem v divadlech. Klasické sportovní dámské body jsme roky nosili jako spodní prádlo. Stále častěji nám však slouží také jako alternativa k tradičním tričkům a halenkám. Kdy se vyplatí vybrat si body? Dámské body je dokonalým řešením, zejména pokud si halenku pravidelně zastrkujete do kalhot nebo sukně. 

Body dámské – je pohodlné

Pokud s body zacházíte jako s univerzální základnou, v obchodě najdete široký výběr různých produktů. Nejoblíbenějším modelem je body dámské s tenkými pásky s klasickým rovným výstřihem. Jednoduchý střih body vypadá elegantně jak se vzorovanou sukní, tak jako náhrada za košili nebo halenku pod sakem. Zvolte také další základní střihy se širšími ramenními popruhy nebo s designem nadčasových triček. Černé body dámské se může stát základem vašeho stylingu, pomocí kterého můžete dokončit módní a ležérní vzhled výběrem svých oblíbených džín nebo šortek. 

Spodní prádlo body – je elegantní

Módní alternativou ke klasickým halenkám je moderní spodní prádlo body, které zajišťuje dokonalé uspořádání materiálu. Tričko perfektně padne, a tak buduje dokonalé proporce vaší postavy. Při výběru dokonalého dámského body však stojí za to věnovat pozornost kalhotkovým dílům. Některé modely jsou příliš široké nebo příliš přiléhavé, což může pod oblečením vypadat nevzhledně. 

Dámské společenské body – hodí se kamkoliv

Módní kus oblečení jakým je dámské společenské body je tou nejlepší volbou pro ženy, které mají rády - zejména v podzimním a zimním období. V takové situaci je body nadčasovým základem pro tlusté vlněné svetry, ale i elegantní košile a slavnostní sukně.

Dámské krajkové body – ideální pro každou ženu

Pokud ráda nosíte krajkové spodní prádlo, je dámské krajkové body pro vás ideální volbou. Body můžete nosit skutečně kdykoliv a kamkoliv. Své oblíbené body můžete doplnit džínami nebo elegantním večerním oblečením. Nebojte se experimentovat a vyzkoušet zcela neotřelé a zajímavé outfity. Úspěch je zaručen.