3 DŮVODY, PROČ VLASTNIT PÉŘOVOU BUNDU

Hledáte perfektní kousek na podzim a zimu? Přišli jste na správné místo! Zde jsou 3 důvody, proč byste si měli pořídit kvalitní zimní bundu do vašeho šatníku.

Péřová bunda je už sice několik let zimní klasikou, ale mnozí si právě bez ní nedovedou chladnější podzim ani zimu vůbec představit. Stále jste na rozpacích, jakou si vybrat? Najdeme vám pádné argumenty, proč si ji opatřit, a nejen kvůli tomu, že vám její kvalita bude sloužit několik let.

THE NORTH FACE / ADIDAS PERFORMANCE / TOMMY JEANS / DICKIES / PIERRE CARDIN

ZAHŘEJE VÁS

Nezklame vás – bundy naplněné přírodním peřím, jsou tou nejteplejší věcí pro chladné dny. A to vše díky kachnímu či husímu drobnému peří, které tvoří trojrozměrné struktury, které zadržují vzduch a izolují od chladu. Mimochodem náplň je velmi lehká, takže i velké bundy jsou na nošení velmi pohodlné.

CALVIN KLEIN / TOMMY JEANS / DIESEL / PUMA / TOMMY HILFIGER

JE UNIVERZÁLNÍ

Na procházku, do práce, na výlet nebo na víkend strávený na čerstvém vzduchu – můžete je nosit téměř všude. To je velká výhoda, zejména v případě, že preferujete minimalistický styl a nechcete mít ve skříni další zbytečné kousky. A co se barev týče prim hrají tlumené barvy: černá, šedá, kaštanová nebo tmavě modrá. Snadno využitelné a kombinovatelné na jakoukoliv příležitost nastávajících mrazivých dnů.

THE NORTH FACE / TOMMY HILFIGER / DICKIES / TRUSSARDI JEANS / LEVI´S

JE TRENDY

Nakonec argument, který mnohé z vás nepřesvědčí, ale stojí za zmínku. Bundy i když jsou tradičním zimním sortimentem dlouhá léta, právě teď prožívají renesanci. Jsou propagovány největšími módními domy a samotní designéři jsou často překvapeni rozmanitostí jejich stylů a také stylingů. A co je především na módním Olympu? Samozřejmě bundy oversize, výrazné štepování, prošívání a metalické barvy.

MANGO / LEVI´S / MANGO / CALVIN KLEIN / PIERRE CARDIN

Podívejte se na celou kolekci >>>

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+