Archiv kategorie: Trendy

CHCETE SE VRÁTIT ZPĚT V ČASE? MÁME PRO VÁS ODPOVĚĎ. WE ARE THE ANSWEAR!

Pokud pociťujete nostalgii za posledním desetiletím, vyzkoušejte spolu s námi stroj času a podívejte se, jak můžete experimentovat s módou a kombinovat styly různých období tak, abyste získali aktuální fashion look.

Osmdesátá i devadesátá léta minulého století, ale i průlom tisíciletí jsou pro mnohé z nás časy dětství, mládí a skutečné idylky, která se v současnosti nedá na 100 % obnovit ani vrátit. A právě to je důvod, proč se v téměř každé sezóně vracejí návrháři do této kapitoly módních dějin. A taktéž i to, že retro šílenství mezi celebritami či hvězdami nikdy nevyjde z módy.

I my jsme si pro vás připravili výpravný návrat do módních dějin. Ukážeme vám, co si obléci, jak si vyskládat jednotlivé vintage kousky dohromady, abyste byli módní, ale ne staromódní. ČÍST DÁLE >

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+

JARNÍ OUTFITY NEJEN NA VELIKONOCE

Přichází čas, abyste si svůj šatník osvěžily jarními barvami! Podívejte se naše módní tipy, které se vám budou hodit nejen během Velikonoc. Nezáleží na tom, zda budete svátky jara tradičně oslavovat nebo je využijete pro svůj volný čas – s příchodem teplých dní, byste se, ale měly zamyslet nad aktuálními styly.

Speciálně pro vás jsme připravili několik návrhů, z nichž je cítit radost a dobrou náladu vám udělají i netradiční doplňky. Nahlédněte spolu s námi, co by vám aktuálně nemělo chybět. ČÍST DÁLE >

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+

PÁNOVÉ, VÍTE, V ČEM NA JAŘE DO KANCELÁŘE?

Pokud i vy potřebujete na jaře obnovit svůj šatník a osvěžit v kancelářském prostředí módní pravidla, podívejte se s námi, jak na to.

Víte, jak vhodně kombinovat business dress code, abyste působili módně, a ne jako karikatura? Věděli jste, že existují různé varianty k tradiční kravatě či košili? Podívejte se na jarní inspirace a nechte se unést správným směrem.

ČÍST DÁLE >

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+