Velký krok v historii prémiového streetwearu! Answear, Sneakerstudio a PRM se vydávají na vzrušující cestu spolu

Čtení na 2 minuty

Spojujeme své síly, přednosti a dlouholeté zkušenosti se dvěma jedinečnými značkami! Sneakerstudio, jeden z lídrů v prodeji tenisek a streetwear ve střední a východní Evropě, a vznikající prémiová streetwearová módní značka PRM se stane součástí našeho životního stylu. Pokračování textu Velký krok v historii prémiového streetwearu! Answear, Sneakerstudio a PRM se vydávají na vzrušující cestu spolu

Answear Graphic Design Masters – unikátní produkty v umělecké podobě

Publikováno: Rubriky: Ostatní
Čtení na 2 minuty

Answear zahajuje mezinárodní soutěž věnovanou umělcům – grafickým designérům, kteří jsou nadšeni digitálním uměním, milují módu a mají rádi výzvy. Answear Graphic Design Masters potrvá do konce roku 2022. Na ty nejlepší čekají ceny v celkové hodnotě 9 500 €!

Pokračování textu Answear Graphic Design Masters – unikátní produkty v umělecké podobě

Casual dress code vs. Smart casual dress code. Víte, jaký je mezi nimi rozdíl?

Čtení na 3 minuty

Obdrželi jste pozvánku, na které bylo uvedeno, že si máte obléct smart casual dress code? Každý dress code má předepsané zásady oblékání a smart casual dress code není výjimkou. Jak se však obléct tak, abyste pravidla dodrželi a nebyli jen ve stylu casual dress code? Poradíme vám.

Pokračování textu Casual dress code vs. Smart casual dress code. Víte, jaký je mezi nimi rozdíl?

7 způsobů, jak vyčistit bílé tenisky

Čtení na 3 minuty

Bílé tenisky jsou univerzálním kouskem, který milují jak ženy, tak muži. Problém bílých tenisek je však v jejich rychlém zašpinění a zažloutnutí. K tomu, aby byly tenisky dlouhodobě bílé vám pomohou tyto tipy. Vyzkoušejte 7 způsobů, jak vyčistit bílé tenisky rychle a bez jejich poškození.

Pokračování textu 7 způsobů, jak vyčistit bílé tenisky

Linecké sušenky podle Ivky z MasterChefa alias @ivka_fitbake

Čtení na 3 minuty

Koncem dubna odstartovala 3. edice mezinárodní fotografické soutěže. Mezi její ambasadory patří také Iva Sarauerová alias @ivka_fitbake, která navíc zasedne i v porotě a z vašich soutěžních příspěvků vybere ty nejlákavější. Načerpejte inspiraci od známé finalistky kulinářské show, která v rámci soutěže upekla obyčejně neobyčejné linecké sušenky a podělila se s námi o recept!
Pokračování textu Linecké sušenky podle Ivky z MasterChefa alias @ivka_fitbake

Art Food Inspirations – soutěž o nejlákavější fotografie právě začíná!

Čtení na 2 minuty

Přidejte se k nám ke stolu – zveme vaši uměleckou duši na jedinečnou hostinu, při které uspokojíte své estetické cítění a vkus. Tématem 3. ročníku naší mezinárodní fotografické soutěže je jídlo. Pokračování textu Art Food Inspirations – soutěž o nejlákavější fotografie právě začíná!

2GETHER = BETTER! Doporučte nás svým přátelům a objevte radost ze společného nakupování

Čtení na 3 minuty

Čím více, tím lépe! Zapojením se do našeho doporučujícího programu 2GETHER = BETTER můžete vy i vaši přátelé počítat s dalšími výhodami. Podívejte se, jak to funguje! Pokračování textu 2GETHER = BETTER! Doporučte nás svým přátelům a objevte radost ze společného nakupování

Planet friendly – jak Answear krok za krokem směřuje k odpovědné módě?

Publikováno: Rubriky: Ostatní
Čtení na 3 minuty

Tyto kroky jsou sice malé pro nás, ale velké pro naší planetu! Podívejte se, jak se různými iniciativami a vědomým jednáním snažíme být stále šetrnější k životnímu prostředí (k čemuž nabádáme i vás). Pokračování textu Planet friendly – jak Answear krok za krokem směřuje k odpovědné módě?