You have the power! Máte moc být tím, kým chcete být.

Čtení na 2 minuty

„A girl should be two things: who and what she wants.” slova připisovaná Coco Chanel se stávají mottem nejnovější kolekce Answear.LAB. Můžete dělat cokoliv, máte v sobě sílu uniknout vzorcům jednou provždy a žít v naprosté svobodě, nespoutaná stereotypy.

Pokračování textu You have the power! Máte moc být tím, kým chcete být.

A vy můžete být SHERO! Answear.LAB inspiruje silnou kolekcí

Čtení na 3 minuty

Rozhodně dostatečně nemluvíme o vlastních úspěších, snižujeme své dobré výsledky, nedokážeme ocenit svou práci ani si všimnout silných stránek. A to v mnoha oborech! Je čas vystoupit z této stagnace, podívat se do zrcadla – v odrazu jedinečné, nezávislé, silné ženy a říct si: „Jsem všemocná!“.

Pokračování textu A vy můžete být SHERO! Answear.LAB inspiruje silnou kolekcí

Take It Slow! Rovnováha je důležitá

Čtení na 2 minuty

Abyste se dostali do cíle, k vytouženému cíli, občas si potřebujete odpočinout, nabrat síly a zbavit se špatných myšlenek, které jste posbírali po cestě. Neodkládejte relaxaci na poslední chvíli, zařaďte ji do svého denního rozvrhu a važte si drobných radostí. Jednoduše, Take It Slow! Pokračování textu Take It Slow! Rovnováha je důležitá

Manifest Your Dreams! Stateční snílci se hlásí o slovo!

Čtení na 4 minuty

Nebojte se nahlas snít – o velkých věcech i o těch docela triviálních; vážných, ambiciózních, prozaických… Myslete dopředu do blízké i vzdálené budoucnosti, plánujte a pak se krok za krokem přibližujte k vytouženému cíli. Splňte si své sny – to je to, k čemu vás answear.LAB vyzývá a vytváří kolekci pro odvážné snílky – Manifest Your Dreams! Pokračování textu Manifest Your Dreams! Stateční snílci se hlásí o slovo!

„No shame. No fear.” – speciální poselství nové kolekce answear.LAB.

Čtení na 2 minuty

Před pár týdny při vytváření naší nové kolekce jsme si byli jisti, že „No Shame“ bude o síle žen a jejich snaze změnit ženskou roli ve společnosti. Najednou jsme byli šokováni tragickými událostmi jež jsme nečekali, že budeme svědky. Objevil se nový význam a my jsme věděli, že tato kolekce je o síle lidí, kteří musí čelit smrtelné hrozbě. Pokračování textu „No shame. No fear.” – speciální poselství nové kolekce answear.LAB.