Nejlepší letní sandálky na celodenní běhání po městě – SIMONA / STYLECOOKBOOK.CZ

01/07/19

Když mi bylo náct, což už je dávno, tak jsem si boty kupovala hlavně podle toho, jak vypadají. Mým cílem bylo tehdy mít co nejvíce různých bot a moc jsem přitom nehleděla na kvalitu ani pohodlnost. Často to tedy dopadlo tak, že jsem si koupila levné, na pohled sice hezké boty, které mě ale nesnesitelně tlačily a já jsem tak měla neustále oblepené paty náplastmi a o nějaké pohodlné chůzi také nemůže být řeč. Nízká cena a s ní související kvalita samozřejmě znamenala to, že boty se většinou po pár měsících rozpadly a já jsem tak běžela koupit nové, stejně levné, nekvalitní a nepohodlné. Omlouvá mě to, že jsem byla mladá a nezkušená.

Čím jsem starší, tím více si potrpím na to, aby byly boty pohodlné. Je to vlastně pro mě to nejdůležitější měřítko při výběru bot. Když mě boty už při zkoušení i jen maličko tlačí a jsou nějak nepohodlné, okamžitě je zouvám a vracím do regálu a hledám jiné, pohodlnější. Nyní si až na výjimky kupuji pouze kožené boty a raději si připlatím za kvalitu a budu mít méně bot, ale zato kvalitnějších a pohodlných.

Teď na mateřské jsem si na léto pořídila zatím troje sandálky. Jedny zlaté od značky Marco Tozzi, kterou mám strašně ráda. Druhé leopardí od Steve Madden, ty jsou moc pohodlné, pásky mě nikde neřežou a vypadá krásně na noze a třetím párem jsou černé sandále od značky Emu Australia, od které si na zimu kupuji válenky a ty teď nosím nejčastěji. Jsou pohodlné jako bačkůrky a vydržím v nich s kočárem běhat celý den po městě. 

S těmito třemi páry si myslím v pohodě na letní procházky vystačím.

A abyste i vy měli inspiraci, vybrala jsem pro vás ty nejhezčí sandálky, které teď na Answear mají.

STEVE MADDEN / MARCO TOZZI / MARCO TOZZI / STEVE MADDEN

LIU JO / EMU AUSTRALIA / EMU AUSTRALIA / EMU AUSTRALIA 

Sport is the Answear

We Are The Answear

  • Skrytá krása a radost z běžných věcí – představujeme vám mezinárodní fotografickou soutěž, jejímž prostřednictvím chceme inspirovat všechny milovníky zážitků k tomu, aby se podělili o to, co je baví a přináší jim dobrou náladu. Soutěž #CatchTheMoment probíhá od začátku března do konce roku 2020.

  • Jsme tu pro vás již 8 let. Vám všem, našim zákazníkům s úctou děkujeme, že jste po celou dobu s námi. Jsme větší, lepší, nabízíme více módních značek, a to vše jen díky vám.

#WeAreTheAnswear