PŘÍRODA HRAJE PRIM! NOVÁ KOLEKCE MEDICINE PRO PODZIM 2019

02/09/19

Toužíte po návratu do přírody? Nová kolekce Medicine na podzim a zimu 2019 skládá hold matičce Zemi. Inspirujte se kampaní a probuďte své přirozené instinkty.

Medicine opět překvapuje! Tentokrát značka odkazuje svými modely na přírodu, jak s ní žít v harmonii a zároveň ji respektovat. Všechny kousky z nové kolekce se týkají barev Země a jejích různých textur. V dámské a pánské nabídce dominují béžová, červená, khaki a šedá. Odstíny, na kterých dobře vyniká kostkovaný vzor i orientální potisky. Podzimně – zimní styl doplňují kabáty z měkké vlny, které jemně kontrastují s džíny, manšestrem a bavlnou.

Objevte novou kolekci Medicine >>>

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

We Are The Answear

  • Skrytá krása a radost z běžných věcí – představujeme vám mezinárodní fotografickou soutěž, jejímž prostřednictvím chceme inspirovat všechny milovníky zážitků k tomu, aby se podělili o to, co je baví a přináší jim dobrou náladu. Soutěž #CatchTheMoment probíhá od začátku března do konce roku 2020.

  • Jsme tu pro vás již 8 let. Vám všem, našim zákazníkům s úctou děkujeme, že jste po celou dobu s námi. Jsme větší, lepší, nabízíme více módních značek, a to vše jen díky vám.

#WeAreTheAnswear