Jak zavázat tkaničky na botách? Vyzkoušejte tyto způsoby

Čtení na 3 minuty

Už od dětství se děti různými kreativními způsoby učí, jak si zavázat tkaničky na svých botách. Přestože je vázání tkaniček jednoduché, mnoho výzkumů poukazuje na to, že v současnosti umí děti spíše ovládat chytrý telefon, než si vázat tkaničky. To je velkou chybou, a proto vám přinášíme jednoduché způsoby, jak na to.

Pokračování textu Jak zavázat tkaničky na botách? Vyzkoušejte tyto způsoby

Mají novoroční předsevzetí smysl?

Čtení na 4 minuty

Nový rok, nové já! – s radostí oznamujeme a vytváříme seznam dalších usnesení. Je tu euforie, vzrušení, velké plány a sny… které obvykle vycházejí z ničeho. Na konci příštího roku se nevracíme k sumarizaci těchto plánů, systematicky na ně zapomínáme v průběhu 12 měsíců, nebo se vracíme zpět do začarovaného kruhu a vytváříme body, které je těžké si odškrtnout. Jak to změnit? A mají vůbec novoroční předsevzetí smysl? Pokračování textu Mají novoroční předsevzetí smysl?

Vánoční filmy – které stojí za to vidět v nadcházejících svátcích?

Čtení na 5 minuty

Vánoce jsou velmi zvláštní čas strávený s příbuznými a přáteli. Všichni spolu sedíme u stolu, povídáme si a bavíme se spolu. Během svátečního období konečně můžeme najít chvilku si posedět a zahrát si stále oblíbenější deskové hry nebo zapnout televizi či Netflix a sledovat vánoční filmy, které tuto jedinečnou atmosféru ještě umocní. Pokračování textu Vánoční filmy – které stojí za to vidět v nadcházejících svátcích?

Jak zabalit vánoční dárek? Inspirativní nápady pro krásné balení

Čtení na 3 minuty

V prosinci se chystáme na Vánoce a… balíme dárky. Jak je letos zabalit? Podívejte se na naší inspiraci a tipy, pak si vezměte papír, nůžky, barevné stuhy a vytvořte z nich nádherně zabalené dárky – rozbalit je bude skoro až škoda! Pokračování textu Jak zabalit vánoční dárek? Inspirativní nápady pro krásné balení