Aktivní pop up store – sportovní oblečení a doplňky hodné šampionů

Markéta
|
22 července 2021
|
Čtení na 3 minuty
Čtení na 3 minuty

Máte svoji oblíbenou disciplínu? Nyní je čas na vaše oblíbené oblečení! Se začátkem olympiády zahajujeme nabídku pečlivě vybraného sportovního oblečení a doplňků. Podívejte se na náš přehled značek, trendů a špičkových stylů, které jsou letos v kurzu.

Basketbal, tenis, volejbal, fitness, fotbal, běh… Nezáleží na tom, jakou disciplínu si zvolíte, ani jak často cvičíte – sportovní oblečení a především stabilní obuv a pohodlné, snadno se pobybující oblečení přizpůsobné povětrnostním podmínkám jsou základem úspěšného tréninku. Neexistují zde žádné zkratky ani poloviční řešení, pokud vám záleží na úspěchu, na vašem vlastním zdraví a bezpečnosti. Podívejte se, co jsme pro vás připravili zde.

boty REEBOK / taška NIKE / legíny GUESS / mikina GUESS / sportovní podprsenka GUESS /

sportovní podprsenka CALVIN KLEIN / boty ADIDAS / ponožky ADIDAS / bunda ADIDAS / kraťasy ADIDAS /

Do hry vstupují prémiové značky

Nezáleží na tom, zda trénujete každý den nebo čas od času – pravděpodobně znáte sportovní giganty jako Adidas, Nike, Puma, Under Armour, 4F nebo Reebok, kteří již několik desetiletí drží krok s amatéry a profesionály a vytvářejí oblečení, doplňky a obuv ideální pro trénink. Na trhu se však objevují noví hráči, například prémiové značky, které chtějí své zkušenosti s tvorbou vysoce kvalitních produktů využít i v této oblasti. Sportovní linie představují například Calvin Klein, EA7 Emporio Armani a Guess, které vytvářejí kolekce v charakteristickém, originálním stylu. Co si vyberete? Rozhodnutí je jen na vás! Stojí však za to experimentovat, testovat nové značky a míchat různé prvky sportovního oblečení tak, aby vám bylo co nejpohodlněji.

kraťasy UNDER ARMOUR / boty SKECHERS / sportovní podprsenka CALVIN KLEIN / mikina ADIDAS /

top CALVIN KLEIN / boty SKECHERS / sluneční brýle 4F / tričko UNDER ARMOUR / legíny CALVIN KLEIN /

tričko UNDER ARMOUR / kraťasy UNDER ARMOURbunda CALVIN KLEIN / boty REEBOK / legíny 4F / tričko CALVIN KLEIN / mikina ADIDAS / kraťasy ADIDAS / ponožky ADIDAS / boty UNDER ARMOUR / čepice UNDER ARMOUR /

Co se děje ve sportovních trendech? 

Svět sportu nestojí na místě – jde především o rozvoj, změnu a plné využití vašich možností. To platí i pro sportovní módu, která chytře spojuje trendy s novými technologiemi a vylepšeními. V této sezóně dominuje multifunkčnost: oblečení získává další kapsy, zipy a výztuhy, je doplněno reflexními dekoracemi, novými technologiemi z hlediska materiálů, jako je recyklovaný polyster a má pozitivní dopad na životní prostředí. Ve světe designu a specifických střihů stále sledujeme triumf cyklistickým kraťasů, které se již dávno osvědčily nejen při jízdě na kole. V dámském sportovním sortimentu jsou oblíbené krátké topy a mikiny zdobené stužkami a logem. Návrhy pro ženy a muže jsou uchovávány v nejlepších barvách sezóny se silným akcentem na červené, modré, šedé a sorbetové pastelové odstíny. Kromě hladkých textur soutěží s futuristickými formami kontrastní kombinace, umělecká linerární grafika, batikované motivy a retro estetika převzatá ze světa fitness 80. let.

čepice UNDER ARMOUR / boty REEBOK / ponožky ADIDAS / mikina 4F / mikina NIKE / kraťasy ADIDAS / tričko 4F /

Více inspirace na sportovní kousky najdete zde.