Mix & match – perfektní kousky stvořené pro dobrodružství

Markéta
|
29 července 2021
|
Čtení na 3 minuty
Čtení na 3 minuty

Do hor nebo k jezerům? Dlouhé slunečné dny a nová, neobjevená místa stále čekají na hledače nových dobrodružství a příznivce rekreace v přírodě. Jejich prozkoumání usnadní ideální styl pro speciální outdoorové úkoly, ve kterých budou malé i velké výlety jen radostí.

Při vycházení do terénu stojí za to podívat se nejen na trasu, ale i na to, co budete mít na sobě. Mixujte, vyměňujte a přizpůsobujte jednotlivé prvky svého stylingu tak, aby 100% odpovídaly vašemu vkusu a požadavkům. Mixujte nejlepší outdoorové značky, experimentujte s barevnými kombinacemi a potisky, testujte speciální materiály, abyste přežili horské dny a náhlé změny počasí. Kromě doplňků, jako je batoh nebo kšiltovka, perfektní set pro letní dobrodruhy obsahuje:

Tričko – přežít za každého počasí

To je vaše absolutní nutnost v letních dnech! Tričko je základem každého venkovního stylu. Sólo nebo komplet s mikinou či větrovkou, když se setkáte s nepříznivými povětrnostními podmínkami, zaručuje pohodlí. Pokud vás nebaví trápit se stylingem, zvolte osvědčené jednoduché bílé modely – hladké nebo s nápisy, můžete snadno kombinovat s jakýmkoli spodním a svrchním zvoleným oděvem. Světlé látky jsou navíc ideální volbou pro horké dny, protože odrážejí sluneční paprsky a zahřívají se pomaleji.

tričko CALVIN KLEIN PERFORMANCEtričko REEBOK CLASSICtričko ROXY /

tričko COLUMBIA / tričko THE NORTH FACE / tričko COLUMBIA /

Kraťasy – pohodlné a univerzální

Nezáleží na tom, zda máte v plánu vyrazit na horskou stezku, odpočinout si u jezera nebo se toulat nekonečnou divočinou – všechny své oblíbené aktivity můžete praktikovat ve funkčních šortkách! Vyberte si z kraťasů ve stylu Indiana Jones – s pasem pro maximální přizpůsobení, skrytými kapsami, technologií rychlého sušení nebo jednoduchými tepláky. Trendsetters si také mohou vybrat cyklistické přizpůsobené tělu – flexibilní šortky po kolena, které neomezují v pohybu.

šortky THE NORTH FACEšortky ADIDAS PERFORMANCE / kraťasy THE NORTH FACE /

kraťasy ADIDAS PERFORMANCEdžínové šortky COLUMBIA / kraťasy REEBOK CLASSIC /

Boty – na každý povrch

V jejich případě neděláme žádné ústupky – boty dobrodruha musí být pohodlné a stabilní. Uvažujeme proto pouze o sportovní obuvi s drážkovanou podrážkou, adekvátním tlumením nárazů a čítačem paty, které nohu stabilizuje. Další výhodou bude antibakteriální vložka, která se osvědčí zejména při dlouhých hodinách turistiky. Pokud dáváte přednost chůzi po nepříliš náročném terénu, můžete venkovní tenisky vyměnit za sportovní sandály. Počítá se jen vaše pohodlí, takže se nebojte je kombinovat s ponožkami, pokud dáváte přednost takovým kombinacím. ?

sandály THE NORTH FACEboty ADIDAS PERFORMANCE / boty CMP /

boty THE NORTH FACEboty SALOMON / sandály KEEN /

Více kousků stvořených pro outdoorové aktivity najdete zde.