Bunda, kabát nebo pláštěnka? Máte už ten správný podzimní model?

16/10/20

Vyměňte klasický trenčkot za atraktivní model! Podzimní kabáty jsou tuto sezónu skutečně rozmanité. Od pastelových až po ty, kterými určitě zapůsobíte.

Dámské svrchníky – podzimní trendy

V této sezóně má klasika stále navrch, nechybí v ní ale nové formy a inspirace z minulosti. Módním hitem je bezpochyby pláštěnka. Sahající po boky nebo téměř po zem vám umožní vytvořit zajímavý vzhled. Kombinujte ji s vhodnými prvky ze skříně, jako jsou vysoké holínky, úzké kalhoty nebo pouzdrové sukně z kůže. V trendech včetně svrchního oblečení dominují v současnosti zvýrazněná ramena. Buffy a balonové rukávy, záhyby a vyztužené části ramen se tak vrátily zpět na módní scénu.

MANGO / MANGO / TOMMY JEANS

PEAK PERFORMANCE / LIU JO / TRUSSARDI JEANS

Módní bundy

Milujete krátké podzimní bundičky? Pak se musíte podívat na ty nejmódnější kousky této sezóny. Na vrcholu je nepochybně kůže – klasické motorkářské bundy a jejich rozmanité obměny: modely sahající po boky s buffy rukávy nebo volné, inspirované stylem 80. let. Dalším skvělým hitem je kostkovaný vzor, ​​který je na nejen na kabátech, ale i na bundách. Ty, které chtějí zůstat v teple, jistě potěší přidání nejen ovčích kožešin dovnitř bund, které zdobí některé modely. Či už v podobě límců nebo kapucí. Také jsou již několik sezón populární prošívané bundy: dlouhé i krátké sportovní modely zaujmou svým streetwearovým charakterem.

MANGO / PATRIZIA PEPE / DIESEL

ELLESSE / ONLY / SPORTMAX CODE

Kabáty a trenčkoty

V této sezóně nemůžeme zapomenout ani na klasické kabáty zejména proto, že máme z čeho vybírat! Začněme s jejich lehčí formou, jako jsou trenčkoty, které se tento podzim objevují v maxi délce. Volné a nonšalantní se hodí k dlouhým sukním i k šatům. Pokud jde o kabáty, populární jsou také modely připomínající krabici, se střihem odkazujícím na 60. léta. Jemně rozšířené, s kulatým límcem si vás podmaní svými barvami: od šedé a béžové až po syté odstíny červené nebo oranžové. Dalším hitem jsou kabáty svázané v pase, které dokonale zdůrazňují siluetu – i v tomto případě dominuje midi a maxi délka.

MAX & CO. / MANGO / SPORTMAX CODE

MAX & CO. / LIU JO / MANGO

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

We Are The Answear

#WeAreTheAnswear