DENIM NA PODZIM 2019 – JAKÉ TRENDY DOMINUJÍ V TÉTO SEZÓNĚ?

30/08/19

Staré dobré džínovině se daří již několik dekád, ale některé trendy jsou nám obzvláště blízké. Podívejte se s námi na to, kterým džínovým stylům, prvkům a aplikacím, byste měly během tohoto podzimu věnovat pozornost!

Nejmódnější džíny sezóny

Aktuálně můžete slim džíny na nějaké období odložit do skříně, protože jejich čas se na nějakou dobu naplnil. Na podzim se zaměřte na starou dobrou klasiku, přítomnou již od 80. let. Straight džíny neboli džíny s rovným střihem sahající po kotníky s vysokým pasem, vás možná uchvátí svým minimalismem. Zejména pokud si vyberete klasické odstíny bez zbytečných módních přísad. V kombinaci s oversize košilí nebo krajkovou halenkou, máte šanci ve společnosti zazářit.

MUSTANG / WRANGLER / MORGAN / LEE

Další alternativou jsou džíny culotte, které se staly hitem léta. Volné a nonšalantní džíny sahají až do poloviny lýtka. Nezapomeňte si však obléci model s vysokým pasem, který vám ještě více prodlouží nohy. K nim jako nejlepší volbou budou boty s podpatkem nebo se zvýšenou podrážkou, krátké sako nebo volný svetr.

PINKO / PINKO / PINKO / MISS SIXTY

Pokud máte rády široký střih nohavic, které si získaly slávu na vlnách hippie a romantických trendech, čekají na vás zvonáče. Musíme uznat, že spolu s vysokými podpatky, rolákem a vlněným kabátem vypadají skutečně elegantně.

LEVI´S / MANGO / MORGAN / MANGO

Must have kousek podzimu – džínové bundy

Když se počasí ochladí, džínová bunda je nezbytností. Na podzim 2019 se do módního hledáčku dostávají klasické, volnější modely inspirované 80. a 90. lety. Módní jsou i delší katany, které zakrývají boky. Spodek je většinou opraný, s páskem v pase a roztřepenými částmi, připomíná spíše pracovní oděvy a dokonale ladí s trendy.

LEE / LEVI´S / LEVI´S / TOMMY JEANS

Charakteristické detaily

Džínovina je neměnná, ale její styly se obměňují, snad v každém ročním období. Na podzim budete opět potěšené výšivkovými aplikacemi, nejen na kalhotách, ale i na džínových bundách, kde jsou výšivky součástí vzoru. Stuhy používané například jako proužky, jsou dalším zásahem do osvěžení tohoto nestárnoucího materiálu.

LEE / MISS SIXTY / PEPE JEANS / LEVI´S

Sport is the Answear

We Are The Answear

  • Skrytá krása a radost z běžných věcí – představujeme vám mezinárodní fotografickou soutěž, jejímž prostřednictvím chceme inspirovat všechny milovníky zážitků k tomu, aby se podělili o to, co je baví a přináší jim dobrou náladu. Soutěž #CatchTheMoment probíhá od začátku března do konce roku 2020.

  • Jsme tu pro vás již 8 let. Vám všem, našim zákazníkům s úctou děkujeme, že jste po celou dobu s námi. Jsme větší, lepší, nabízíme více módních značek, a to vše jen díky vám.

#WeAreTheAnswear