Objevujte, hledejte #journeyspiration a vyhrajte!

Markéta
|
12 května 2023
|
Čtení na 2 minuty
Čtení na 2 minuty

Jsou místa, která zanechají něco v našem nitru a místa, která je třeba odkrýt a ukázat světu. Objevujte, hledejte #journeyspiration a vyhrajte!

Jaro je v plném proudu. Více volného času a perfektní počasí napomáhají výletům: blízkým i vzdáleným. Začněme ale tím, že se zaměříme na své nejbližší okolí – vždyť nemusíte na konec světa, třeba za rohem číhá něco zajímavého? Chceme, abyste nám ukázali, jak se umíte těšit z neobjevených míst ve vašem okolí. Hledáme fotogenické cíle vaší cesty, které vás uchvátí svojí atmosférou, detaily, možná i barvami. Znáte taková místa? Je na nich něco, co vás přitahuje? Ukažte nám je!

Jak se zapojit do soutěže?

Hledáme místa, která se stanou životními inspiracemi. Fotografie momentů, které vyvolávají emoce. Obrázky, které se mohou stát začátkem vzrušujících příběhů. Neobjevená místa jsou všude. Nemusíte jít na druhý konec světa, stačí se jen rozhlédnout a možná na své každodenní trase objevíte něco nového a jedinečného. Nechte se vtáhnout do atmosféry #journeyspiration!

Pravidla soutěže

1. Vytvořte fotografii nebo video inspirované momentem souvisejícím s cestováním a nahrajte své dílo na Instagram.
2. Sledujte náš profil @answear_cz.
3. Nezapomeňte přidat hashtagy #journeyspirationcz a #answear_cz.
4. Označte @answear_cz na fotce nebo videu v popisku.

Soutěž trvá od 10.5.2023 do 31.7.2023.

Soutěž plná inspirativních cen

Naše porota je složena ze zkušených nadšenců, kteří se neustále poohlížejí kolem sebe a hledají inspiraci a energii, jak žít život naplno. Nejhezčí snímky ocení lákavými cenami:

PRVNÍ CENA:
Dárkový voucher portálu AmazingPlaces.cz v hodnotě 7 500 Kč

DRUHÁ CENA:
Nákup na Answear.cz v hodnotě 5 000 Kč

TŘETÍ CENA:
Kosmetický cestovní balíček Trial Kit Hydrating s Overnight Hydrating Mask od EnvyTherapy v hodnotě 2 350 Kč