ORIENT EXPRESS – VYDEJTE SE NA STYLOVOU CESTU S NEJNOVĚJŠÍ KOLEKCÍ ZNAČKY ANSWEAR

Pokud už i vám chybí jaro, vydejte se spolu s námi na cestu do slunného orientu s novou kolekcí ANSWEAR Orient Express.

Přestože do jara nám zbývá ještě několik dlouhých týdnů, díky nové kolekci si ho můžeme lehce přivolat. Užijete si pomyslný módní výlet na Střední a Dálný Východ, pro který jsou charakteristické tlumené odstíny béžové, modré, fialové či oranžové. Kolekci dominují především folklorní potisky – orientální květiny, exotická zvířata či složité arabesky, které svou rozmanitostí potěší každé oko.

ŠATY / HALENKA / ŠATY / TOP /ŠATY

ŠATY / SUKNĚ / ŠATY / SUKNĚ / ŠATY

Co najdete v kolekci Orient Express?

Naplnění svých tužeb, tu najdou zejména trendsetteři, protože touto kolekcí se ANSWEAR zaměřuje na nejžhavější trendy z módních přehlídek. Bundy, trička, vzdušné halenky s boho potiskem jsou poctou 70. let, které se v této sezóně vracejí na scénu v podobě šněrování, malých střapců, záhybů, záplat a všelijakých ozdob.

KARDIGAN / KABÁT / ŠATY / TOP / ŠATY

I fanoušci či vyznavači neformálního casual stylu si také přijdou na své. Kolekce zahrnuje i pohodlné mikiny, tepláky, ale i pletené šaty a topy. Perfektní kousky pro běžný den v práci, ale i na odpolední odpočinek v módním duchu!

MIKINAMIKINA / TOPMIKINAMIKINA 

Orient Express si pohrává se současnými trendy, ale zároveň si z ní můžete něco vybrat k vašemu každodennímu outfitu. Není důležité, zda chcete vypadat sexy, nebo je vám příjemnější vsadit na pohodlí – s oblečením z nejnovější kolekce ANSWEAR můžete dělat cokoliv! Tlumené barvy a energické designy se bez obav mísí se základními vzory. Proto se nebojte zkombinovat vzorovanou sukni s jednoduchým svetrem, vzdušné šaty s klasickou bundou, nebo si obléci top s exotickými květinami k opraným džínům, ke kterým si obujete tzv. uncle boots – kotníkové boty. A budete žasnout, jak vás tato módní kombinace překvapí!

ŠATY / SVETR / TOP / KOŠILE / HALENKA

ŠATY / KABÁT / SVETR / KALHOTY / KOŠILE

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+