ROZHODUJETE SE, JAKÝM DÁREČKEM POTĚŠÍTE SVÉHO MILOVANÉHO? MÁME PRO VÁS PÁR TIPŮ

31/01/19

Pokud patříte mezi ty, kteří si den svatého Valentýna nechtějí nechat ujít a chcete potěšit svého partnera, máme pro vás malou inspiraci.

Když je váš vztah na samém začátku

Pokud váš vztah právě začíná, možná ani nevíte, zda máte na Valentýna vůbec něco dát svým partnerům. Bylo by proto na místě zjistit, jak se k tomuto svátku staví a zda ho chce s vámi nějakým způsobem slavit. V každém případě malá drobnost udělá vždy radost. Ale žádné drahé marnivosti, typu hodinky nebo něco podobného, na velké dárky ještě přijde čas. Nic nepokazíte, pokud svoji lásku obdarujete např. ​​párem ponožek se zábavným potiskem, tričkem s impozantním motivem nebo čepicí s nápisem.

ADIDAS PERFORMANCE / MEDICINE / TRUE SPINMEDICINE / MEDICINE

Když ho milujete do zbláznění

Hormony vám skáčou nahoru a dolu, váš vztah se rozvíjejí a vy ho stále milujete jako blázen. V tomto případě jsou na místě srdíčka, slova lásky a podobná Valentinská vyznání. Stejně tak i praktický dárek, který bude odpovídat jeho vkusu, což svědčí o tom, že už dokonale znáte jeho potřeby a touhy. Pokud váš milovaný má zálibu v hudbě a poslouchá ji kdekoli a kdykoli, designová sluchátka budou tou správnou volbou. Plánuje se zapsat do posilovny nebo začít aktivněji sportovat? Sportovní taška ho určitě potěší. Pokud máte po svém boku partnera, který se rád elegantně obléká, krásná kravata vykouzlí úsměv na jeho tváři.

REEBOK / REEBOK / MEDICINE / MEDICINE / TRUE SPIN

Když vaše láska stále trvá

Pokud už se navzájem dobře znáte a víte, co pro vás váš milý skutečně znamená, investujte do daru, který bude stylový, praktický a zároveň vás bude vždy připomínat. Vkusná kožená peněženka, hodinky s přehledným ciferníkem, teplý vlněný svetr nebo kožené rukavice, to je pár našich návrhů.

GUESS JEANS / EMPORIO ARMANI / STRELLSON / TRUSSARDI JEANS / MANGO MAN

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

We Are The Answear

#WeAreTheAnswear