WESTERN STORY – JAKÝ JE PŘÍBĚH NOVÉ KOLEKCE ZNAČKY ANSWEAR?

27/09/19

Podzim má mnoho podob. A když se zadaří, může být romantický i půvabný zároveň! Western Story je nejnovější kolekce značky Answear, která vám usnadní moderně zahájit další sezónu.

Western Story je příběh plný tajemství a romantismu. Inspirací pro vytvoření této kolekce byl boho styl, jehož estetika přímo vybízí k nošení během prvních dnů babího léta. Základem jsou vzorované šaty ze šifonu nebo viskózy, vyšívané halenky, košile a samozřejmě svetry i vesty s výraznou strukturou. Nechybí ani květinové motivy či lidové grafiky, které spolu s motivy paisley vytvářejí atmosféru starých časů, ale zároveň jsou v souladu se současnými trendy, které zazněly na přehlídkových molech. Návrháři mysleli i na chladnější počasí, proto v kolekci nemohou chybět měkké bundy z plyšové kožešiny. Western Story je plná odstínů růžové, šedé a bílé, tvořící jemnou paletu dýchající romantismem. Burgundské prvky propůjčují zase nádech podzimu.

Kolekce Answear je vhodná na různé příležitosti. Můžete obměňovat vrchní kousky spolu s ostatními oděvy a vytvářet si tak rozmanité typy vrstvení. Takže milovníci nonšalantních a bezstarostných stylingů si v ní pro sebe určitě něco najdou. Popusťte uzdu fantazii, vyhrajte si s potiskem a barvami a získejte jedinečný vzhled. Stojí to za to!

Podívejte se na celou kolekci >>>

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

We Are The Answear

  • Skrytá krása a radost z běžných věcí – představujeme vám mezinárodní fotografickou soutěž, jejímž prostřednictvím chceme inspirovat všechny milovníky zážitků k tomu, aby se podělili o to, co je baví a přináší jim dobrou náladu. Soutěž #CatchTheMoment probíhá od začátku března do konce roku 2020.

  • Jsme tu pro vás již 8 let. Vám všem, našim zákazníkům s úctou děkujeme, že jste po celou dobu s námi. Jsme větší, lepší, nabízíme více módních značek, a to vše jen díky vám.

#WeAreTheAnswear