3 PRAVIDLA PRO JEDINEČNÝ LETNÍ STYL

04/07/19

Přišlo očekávané horké léto a vás jistě zajímá, jak poskládat svůj šatník, vypadat perfektně a módní při těchto rekordních teplotách. Pro vytvoření dokonalého stylingu potřebujete znát tři pravidla – dress code pro letní párty, přímořskou promenádu ​​nebo pro párty na jachtě.

Vyberte si ty nejvychytanější doplňky sezóny

Vybrali jsme pro vás pár vychytávek, které vás doslova chytí za srdce. Espadrilky na štíhlých platformách, tvarované kabelky, do kterých můžete zabalit minimálně: telefon a klíče, klobouky s obrovskou stříškou, která skryje vaši tvář před sluncem a plavky s nejmódnějším vzorem léta, kterým je panter … To je jen pár tipů z doplňkových hitovek, které vám postačí k tomu, abyste si vytvořily módní set.

TOMMY HILFIGERTOMMY HILFIGER / CALVIN KLEINTOMMY HILFIGER  / LIU JO

Dejte na bílou!

Jaká je aktuální barva léta? Samozřejmě ušlechtilá bílá. Krásně ladí s opálením a na slunci vypadá skvěle, takže vše, co potřebujete, je vzít si pár věcí této barvy na dovolenou a nemusíte se už starat o své outfity. A co víc, bílý odstín dobře harmonizuje se zlatými šperky, tkanými doplňky i zvířecím designem, ​​což jsou silné trendy letošní dovolené. Bílá košile s krátkými kalhotami, zavinovací bílé šaty na letní párty nebo bílý kalhotový kostým v kombinaci s jednoduchým topem – to je pár návrhů, které se vyznačují právě barevnou jednoduchostí.

MISS SIXTY / CALVIN KLEIN JEANS / LIU JO / LIU JO / TOMMY HILFIGER

Nezapomeňte na kvalitní materiály

Během parných dní byste se měly řídit zákony přírody. Dostatek čerstvého vzduchu, pitný režim a lehkost v odívání. Zapomeňte na polyesterová vlákna nebo jiné umělé materiály. Nejenže v nich zažijete teplotní šok, navíc budete nevhodně působit i na své okolí. Polyester není ani módní ani prestižní. V létě sáhněte po přírodních, vzdušných a pokožce přátelských tkaninách. Bavlna, len, hedvábí, viskóza jsou nejen pohodlné, ale navíc vypadají dobře i v teplých dnech. Ve vašich šatnících by proto měly být povinnou výbavou.

TOMMY JEANS / SILVIAN HEACH / CALVIN KLEIN JEANS / GUESS JEANS / SCOTCH & SODA

Sport is the Answear

We Are The Answear

  • Skrytá krása a radost z běžných věcí – představujeme vám mezinárodní fotografickou soutěž, jejímž prostřednictvím chceme inspirovat všechny milovníky zážitků k tomu, aby se podělili o to, co je baví a přináší jim dobrou náladu. Soutěž #CatchTheMoment probíhá od začátku března do konce roku 2020.

  • Jsme tu pro vás již 8 let. Vám všem, našim zákazníkům s úctou děkujeme, že jste po celou dobu s námi. Jsme větší, lepší, nabízíme více módních značek, a to vše jen díky vám.

#WeAreTheAnswear