LETNÍ MUST HAVE DOPLŇKY – DOMINIKA / dombydom.cz

08/07/19

Při letních teplotách dosahujících až pekelných hodnot, nemá nikdo z nás pomyšlení na překombinované outfity o několika stylových kouscích. Ideálně, ať toho máme na sobě co nejmíň, ať je to vzdušné a ať to dobře vypadá. Jak to tedy udělat, aby nás móda bavila i v létě a jak si se stylingem doopravdy vyhrát i při minimálním množství látky? Doplňky jsou jasnou odpovědí.

I jednobarevné šaty toho nejobyčejnějšího střihu krásně pozvedne kombinace letních náhrdelníků, které upoutají pozornost. Aktuálním trendem jsou mušličky, které vás okamžitě přenesou na dlouhé bílé pláže s průzračnou vodou, kde při večerní procházce posbíráte spoustu právě takových. S festivaly zase přijdou na řadu náhrdelníky barevné, plné korálků a ozdobných šňůrek, které podtrhují festivalově divoký životní styl. Při kombinování se fantazii meze nekladou a na festivalech zásadně platí „více je více“, tak se toho nebojte, kombinujte nekombinovatelné a užijte si letní módu naplno.

MEDICINE / MEDICINE / FOSSIL / SKAGEN

MANGO / MANGO / MANGO / PARFOIS

EMPORIO ARMANI / MANGO / MEDICINE / MEDICINE

Sport is the Answear

We Are The Answear

  • Skrytá krása a radost z běžných věcí – představujeme vám mezinárodní fotografickou soutěž, jejímž prostřednictvím chceme inspirovat všechny milovníky zážitků k tomu, aby se podělili o to, co je baví a přináší jim dobrou náladu. Soutěž #CatchTheMoment probíhá od začátku března do konce roku 2020.

  • Jsme tu pro vás již 8 let. Vám všem, našim zákazníkům s úctou děkujeme, že jste po celou dobu s námi. Jsme větší, lepší, nabízíme více módních značek, a to vše jen díky vám.

#WeAreTheAnswear