FASHION HAS NO AGE – jak vypadat dobře bez ohledu na věk?

Móda nezná hranice, pohlaví a především věk. Stojí za to připomenout si to v každé situaci – podívejte se na naši úžasnou kolekci.

Rozhodli jsme se udělat něco neobvyklého – do našeho studia jsme pozvali modelky i s jejich maminkami. Nechtěli jsme zachytit jen teplo vyzařující ze vztahu matka – dcera, oddanost a rodičovskou lásku, ale ukázat, že bez ohledu na věk, můžete vypadat krásně a cítit se dobře ve své kůži a stylu.

HAILY´S / MANGO / HAILY´S / ANSWEAR / MANGO

MANGO / LIU JO / MANGO / ANSWEAR / MELISSA

Je vám jen tolik, nakolik se cítíte!

V každém věku můžete vypadat krásně, okouzlit svou radostí a mladistvým vzezřením. Základem je pozitivní postoj a radost ze života – protože náš vzhled je často odrazem našeho duševního zdraví. Pak už stačí jen vrhnout se do víru módy a trendů. Ano – trendy jsou pro vás skvělou volbou bez ohledu na věk. Nikdo vám nemůže zakázat vypadat módní, pokud to vy sami tak cítíte. Chcete skočit do pastelových tenisek? Obléknout si leopardí šaty? Nebo tričko či bomber s obrovským logem? Dělejte to, co chcete, protože fantazie nezná hranice.

MANGO / PUMA / MANGO / CALVIN KLEIN / GINO ROSSI

MANGO / ADIDAS ORIGINALS / MANGO / BADURA / MANGO

Jak vypadat dobře ve zralejším věku?

Samozřejmě existuje několik pravidel, které umožňují zralé ženě pohybovat se s půvabem v bludišti trendů. Především se nesmíte bát moderních mladistvých doplňků, které jsou součástí sezónních trendů – tenisky, zvířecí potisky, pletené kabelky, kožené bundy nebo sandály s tenkými řemínky, jsou vašimi společníky a umožňují vám ukázat se z té nejkrásnější strany. Stojí za to, ukázat se v jasných pastelových barvách, které mohou rozzářit pleť. Jiný nápad pro dobrý look? Minimalismus, moderní šperky jako například jemné přívěsky, náušnice nebo hodinky s velkým číselníkem umístěným na krásném řemínku.

MANGO / MEDICINE / MEDICINE / MANGO / MANGO

MISS SIXTY / MISS SIXTY  / ANSWEAR / ANSWEAR / MANGO

Můžete využít výše uvedené rady – záleží jen na vás. Posuňte tyto rady své mamince, určitě ji potěšíte.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+