TOUHA PO DOBRODRUŽSTVÍ? WE ARE THE ANSWEAR

21/05/19

Vracíte se z párty? Nebo se právě na ni chystáte? Bez ohledu na čas a místo, každá příležitost je vhodná na dobrou oslavu. Myslete však na to, abyste ve svém šatníku našly vždy to správné na sebe! Toužíte po dobrodružství nebo i po nových trendech? WE ARE THE ANSWEAR!

Ačkoli už svítá, vy unavení, ale šťastní po zdařilém večírku přicházíte domů. Po cestě se ještě zastavíte ve stánku, abyste utišily svůj hlad a alespoň na okamžik se necháte unést zpět do předešlé noci. Bylo to úžasné. Dobrá společnost, perfektní atmosféra a své udělal i váš dokonalý styling, který působil efektně. Co by mělo tedy být základní výbavou na párty? Především něco pohodlné, ale i ohromující. Něco, co vám umožní vyniknout z davu. Pokud je pro vás obtížné splnit tyto podmínky, uvolněte se. My uspokojíme váš hlad po dobrodružství (alespoň ten nákupní) a vybereme pro vás vskutku něco neodolatelné.

Toužíte po dobrodružství nebo raději po trendech?

Jít na párty v džínách a tričku, není velmi správné rozhodnutí. Důležitou roli zde hraje faktor trendu a mnohé záleží také na okolnostech události – v klubu se budete bavit jinak než na svatební hostině, kde je jiný druh zábavy i dress code. V každé z těchto situací vám dobrou pomoc poskytnou šaty, které budou určitě fungovat. Zaprvé díky nim získáte velmi rychle praktický look. A zadruhé v džungli módy si najdete právě ty, o kterých sníte. Hledáte něco ležérní? Jednoznačně mini šaty. Nejlepší volné s lesklým materiálem (flitry jsou také v pořádku), na tenkých ramínkách, připomínajících noční košili. Právě do těchto se hvězdy a celebrity zamilovaly. Krátké šaty jsou totiž zárukou, že budete nepřehlédnutelná!

ANSWEARANSWEARANSWEAR / GLAMOROUS / ARMANI EXCHANGE

Je vám blízká elegance? Nechte si maxi délku, nebo raději klasickou midi. Obtažený střih, nebo mírně rozšířený. Na vrcholu se stále drží výstřih carmen i odvážné odhalená záda.

ANSWEAR / VILA / PINKO / ANSWEAR / GLAMOROUS

Co vám ještě pomůže dobře se bavit?

Šaty již vybrané máme. A nyní je čas na doplňky. Lodičky s podpatky zdůrazní postavu a pokud vás budou rušit při tanci, můžete si je jednoduše vyzout. Vysoké podpatky, minimalistické sandály nebo jehličky s řemínkem kolem kotníku … Možností máte spoustu. Nezapomeňte také na malou kabelku ať už na opasku nebo s řetízkem – tyto modely se v praxi velmi osvědčily právě i tím, že jsou ve víru tance nesmírně praktické.

PUBLIC DESIRE / GUESS JEANS / GINO ROSSI / VERSACE JEANS / MANGO

Podívejte se na celou kolekci >>>

 

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

We Are The Answear

#WeAreTheAnswear