Flower power – ALEX / alexanderplatz.cz

19/02/19

Kdo už se těší na teplejší dny? Pojďme si zkrátit čas florálními motivy. Růže, pivoňky a další květinové potisky jsou neuvěřitelně romantickou záležitostí. Dokáží z každé ženy udělat romantickou duši a křehkou bytost. Zároveň perfektně oživí náš nyní zimní šatník. Stačí mít jen jeden květinový kousek a nepřebíjet ho ještě dalším vzorem. Ideální kombinací jsou jednoduché jednobarevné věci.

Já nosím květinové potisky nejraději na šatech, ale v tomto zimním období jsem zvolila halenku, ke které jsem si oblékla šedé džíny a kozačky. Pokud nechcete mít na sobě mnoho květin zkuste obléci pouze doplněk například čepici nebo květinový šátek. Vybrala jsem pro vás pět krásných kousků z Anwear.cz tak se inspirujte!

PEPE JEANS / ANSWEAR / ONLY / MANGO / SILVIAN HEACH

ANSWEAR / ANSWEAR / MORGAN / DESIGUAL / GUESS JEANS

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

We Are The Answear

  • Skrytá krása a radost z běžných věcí – představujeme vám mezinárodní fotografickou soutěž, jejímž prostřednictvím chceme inspirovat všechny milovníky zážitků k tomu, aby se podělili o to, co je baví a přináší jim dobrou náladu. Soutěž #CatchTheMoment probíhá od začátku března do konce roku 2020.

  • Jsme tu pro vás již 8 let. Vám všem, našim zákazníkům s úctou děkujeme, že jste po celou dobu s námi. Jsme větší, lepší, nabízíme více módních značek, a to vše jen díky vám.

#WeAreTheAnswear