TAKOVÁ KOLEKCE TU JEŠTĚ NEBYLA! GIGI HADID x REEBOK

15/02/19

Ke všem fanouškům módy se dostává další hvězdné spojení! Nejoblíbenější modelka na světě se spojila se sportovní značkou a navrhla pro ni vlastní oblečení i doplňky. Podívejte se, jak spolupráce Gigi Hadid x Reebok dopadla.

Gigi Hadid je v současnosti jednou z nejoblíbenějších modelek, není tedy divu, že mnohé značky jsou s ní ochotné spolupracovat. A ten čas nastal i pro ikonický Reebok! Doposud byla Gigi Hadid jen jejich ambasadorkou. Nyní udělala odvážný krok a vstoupila do návrhářských vod, čímž vznikla jedinečná kolekce sportovního oblečení a doplňků, která je vám k dispozici již od 5. února.

Gigi Hadid x Reebok jsou již u nás  >>> Podívejte se na to!

Kolekce je kombinací tradice kultovní značky se současným a originálním přístupem této modelky ke sportu, protože 23letá Gigi se v minulosti věnovala volejbalu i jízdě na koni. Sportovní aktivity či fyzická námaha jsou této dámě tedy velmi blízké. I proto bylo pro ni zrození kolekce nejen kreativní zábavou, ale i velmi osobní zkušeností. Na jedné straně je v ní vepsán odkaz na její dětství, na druhé straně chtěla těmito sportovními kousky zdůraznit vliv fyzické aktivity na rozvoj její kariéry.

BUNDA / KALHOTY / LEGÍNY / PLAVKY

BUNDA / KALHOTY / TRIČKO / PLAVKY

Co můžete najít v kolekci Gigi Hadid x Reebok?

Zasáhne všechny sportovní nadšence! Jednotlivé oblečení i doplňky jsou vyhotoveny ve veselých, neonových barvách, které nás opět vtáhnou do 90.let. Samotné fotografování bylo realizováno v retro stylu. Hlavní myšlenkou je právě hra aktivních barev a volnočasové módy, čímž se ještě více podporuje aktivní odpočinek.

BUNDA / KALHOTY / TRIČKO / TAŠKA

Podívejte se na celou kolekci >>>

 

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

We Are The Answear

#WeAreTheAnswear