HONBA ZA POKLADEM – JAK SE STÁT HLEDAČEM POKLADŮ?

18/04/19

Různé doplňky, malé i velké předměty, šperky či šátky, často rozhodují o povaze našeho stylu. Pokud si chcete s námi zahrát na hledače pokladů, pamatujte: MÁME PRO VÁS ODPOVĚĎ. WE ARE THE ANSWEAR!

Známé přísloví říká: „Ďábel je ukrytý v detailech“ a je na tom kus pravdy. Když si na sebe vezmete běžné tričko a džíny, může se vám takový outfit jevit jako velmi nudný. Změna však nastane, pokud si svůj look okořeníte, designérským šperkem, hodinkami na širokém pásku, nevšední kabelkou nebo batohem. Nyní je to už lepší, co říkáte takové představě? Vaše doplňky mohou být použity k zvýraznění vašeho stylu a celkově dotvoří rukopis charakteru vašeho outfitu. Ať už je přizpůsobíte dennímu nošení nebo určité příležitosti. Dodá vám to nejen sílu, ale i jistou dávku sebejistoty, že jste něčím jedinečný. Proto se připojte k nám a zažijete spolu s námi dobrodružství při hledání pokladů – menších, i těch větších.

Jaká je správná kabelka pro ženy?

Pravdou je, že si bez ní nedokážeme představit život. Máme jednu pro práci, jinou do kina, další na nakupování, slavnostní na svatbu, elegantní na rande s přítelem – v každé z těchto situací vás kabelka musí doprovázet. Její vzhled a velikost ale závisí na příležitosti a od toho, co v ní chcete nosit. A ujišťujeme vás, že ženská kabelka je skutečným pokladem, který nás však může přivést na pokraj krachu. Pokud máte obavy z toho, co všechno byste mohly najít v této tajemné skrýši, zkuste jen malý saténový model nebo elegantní vak. Pokud nosíte s sebou spoustu věcí, na pomoc vám přijde velká nákupní taška a volný vak. Abyste mohly všem ukázat, že jste organizovaná a máte vždy pořádek v kabelce, sáhněte tuto sezónu po průhledném kousku.

PINKO / DESIGUAL / SILVIAN HEACH / LIU JO

Módní poklady?

Nejen strakám, ale i nám se líbí všechno blýskavé, co se třpytí. Když tedy chceme dát šmrnc našemu stylu, šperky jsou nenahraditelné. Dlouhé visící náušnice, třpytivé zlaté kroužky, okouzlující náramek na řetízku, nenápadný přívěšek nebo hodinky na mohutném širokém náramku – pokračujte a vyberte si něco pro sebe. A pokud se vám nelíbí nabízené kousky, můžete se vždy ozdobit „šperky“ ve formě jiného doplňku. Opasek s impozantní přezkou, klíčenka nebo peněženka s ozdobnou přezkou, také uspokojí vaši touhu po estetice. Ale mějte se na pozoru, protože všechny tyto cetky vás při nadměrném kupování mohou udělat závislými.

RICHMOND & FINCHRICHMOND & FINCH / MEDICINE / ANSWEAR

VERO MODA / MARCO TOZZI / GLAMOROUS / ANSWEAR

Podívejte se na celou kolekci >>>

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

We Are The Answear

#WeAreTheAnswear