Outdoor v každém počasí – poznej nabídku značky Columbia

13/04/19

Zbožňuješ sport na čerstvém vzduchu a extrémní podmínky? Vzhůru za dobrodružstvím! Podívej se, jaké oblečení a doplňky se ti budou hodit v náročných podmínkách.

Horské masivy, mořské vlny, zelené lesy, náročné trasy, a především nezapomenutelné zážitky – to je outdoor několika slovy. Sporty z této kategorie přinášejí nezapomenutelné vzpomínky, ale na druhé straně jsou náročné. Zvláště co se týče oblečení a výbavy. Nikdo se nechce promočit, spálit na slunci či mít vysušenou pokožku od větru. Nikdo také nechce riskovat úraz nebo odřeniny kvůli nevhodným a nepohodlným botám. Na pomoc přichází Columbia, která již 70 let produkuje outdoorové oblečení chránící před deštěm, mrazem, úpalem a větrem.

Technologie ve sportu

Několik desítek let zkušeností této značky se projevilo při zrodu oblečení, které se přizpůsobí i nejextrémnějším podmínkám v každém ročním období. Speciální membrány, moderní, vzdušné a voděodolné látky a k tomu technologie, které eliminují počet švů, to vše přispívá k tomu, že oblečení značky Columbia si poradí v každé situaci. Chrání před chladem, dodává pohodlí během horkých dnů, nepromoká a díky střihu je oblečení velmi pohodlné. Takže pokud se chystáš intenzivně cestovat, lyžovat, jezdit na kole, lézt, plachtit nebo rybařit, profesionální oděv je stvořený právě pro tebe.

Outdoorové dobrodružství se značkou Columbia

Návrháři značky Columbia přesně vědí, co dělají – vždyť sami jsou milovníky sportu na čerstvém vzduchu. A to opravdu všelijakých! V nabídce značky Columbia najdeme oblečení, boty a doplňky přizpůsobeny různorodým potřebám fyzicky aktivních lidí. Větrovky, které chrání před deštěm a větrem, teplé mikiny, ultra vzdušná trička a kraťasy, které pomohou vydržet i v nejžhavějších dnech, stabilní boty ideální na horské trasy … A to vše je obohaceno o doplňky, takové jako kšiltovky a batohy, do kterých bez problémů zabalíte celou svou výbavu i na několik dní. Tak co, jste připraveni na sportovní dobrodružství?

Vyhraj lifestylové oblečení od Columbia #SportIsTheAnswear  >>>>

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

We Are The Answear

#WeAreTheAnswear