JAK NOSIT PASTELOVÉ BARVY?

19/07/19

Pokud se k vám každé léto tato otázka vrací jako bumerang, je na čase rozptýlit vaše pochybnosti. Podívejte se na naši nabídku a přečtěte si pár tipů, jak vypadat módní a mladistvá i v jemných odstínech.

Pastely se každým rokem vrací – jsou sladké, dívčí a se správným výběrem střihů omlazují. Nicméně, příliš mnoho těchto odstínů pohromadě může vytvořit téměř infantilní vzhled, který nechceme. Podívejte se, proč stojí za to naučit se několik pravidel, jak ladit pastelové odstíny, jak je smíchat, jaké oblečení v tomto duchu kombinovat a jaké konkrétní barevné škály k sobě spojit, abyste získaly pastelové letní sety.

Jaká móda vypadá dobře v pastelových odstínech?

Pudrově růžová, světle žlutá, akvamarínová … Tyto barvy jsou spojovány s malými holčičkami. Pokud se však vyhnete kouskům s volánky či nařasenými rukávy, moderní geometrické střihy mohou ukázat pastelové barvy ve zcela nové podobě. Světle žlutá bunda, modrá košile a široké světlehnědé kalhoty, díky pánskému střihu vypadají zajímavě a rovnováha mezi barvami je přitom zachována.

SAKO / TOP / KALHOTY / BRÝLE / NÁUŠNICE

Pastely versus potisk

Dalším způsobem, jak zkrotit pastely je jejich kombinace s kontrastním a výrazným vzorem, například zvířecím motivem. Světlé barvy tak nabydou jiný charakter, zatímco expresivní vzor tímto způsobem zjemníte. Pastelová bunda ve společnosti sukně se zebrovým vzorem vám dodá moderní vzhled, přesně v souladu s trendy streetwear.

BUNDA / BOTY / ČELENKA / BRÝLE

Jak kombinovat pastelové odstíny?

Některé pastelové barvy se nosí těžko – nepochybně taková světle žlutá. Pokud nemáte tušení s čím ji zkombinovat, vsaďte na ověřenou a neutrální bílou, na níž se odstín sluníčka krásně zvýraznění. Kromě bílé si můžete dovolit i malý kontrast v podobě černé nebo tmavomodré.

ŠATY/ KOŠILE / KABELKA / NÁUŠNICE

Cesta k pastelům

Pastelové šaty by měly být součástí vaší letní garderoby každý rok. Abyste se vyhnuly image alá sladká Lolitka, vsaďte na jemný odstín. Jemné proužky, výstřihy, drapérie nebo bláznivě vypadající řemínky. Vše závisí na příležitosti a volbě oděvu. Váš styl můžete obohatit i o minimalistické šperky, jako jsou náramek nebo brýle.

ŠATY / BRÝLE / NÁUŠNICE

Podívejte se na celou kolekci >>>

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

We Are The Answear

#WeAreTheAnswear