JARNÍ OUTFITY NEJEN NA VELIKONOCE

Přichází čas, abyste si svůj šatník osvěžily jarními barvami! Podívejte se naše módní tipy, které se vám budou hodit nejen během Velikonoc. Nezáleží na tom, zda budete svátky jara tradičně oslavovat nebo je využijete pro svůj volný čas – s příchodem teplých dní, byste se, ale měly zamyslet nad aktuálními styly.

Speciálně pro vás jsme připravili několik návrhů, z nichž je cítit radost a dobrou náladu vám udělají i netradiční doplňky. Nahlédněte spolu s námi, co by vám aktuálně nemělo chybět.

Pastelové barvy

Zaměřte se na pastely. Jasné barvy se vracejí každou sezónu a není se čemu divit – právě tyto odstíny jsou spojovány s jarem a s Velikonocemi. Teplé tóny modré, růžové, fialové, zelené, lososové nebo žluté barvy budou dokonale fungovat na většině oděvů. Mixujte barvy, klidně vložte mezi ně drobný vzor (např. pruhy nebo tečky) a vychutnejte si hru s módou. Populární skládané sukně můžete uplatnit v elegantní i v ležérní verzi. A dokonce i v kombinaci s košilí. Široké kalhoty stačí doplnit jemným svetrem nebo košilí, sportovní mikina zase získá šmrnc v kombinaci s pouzdrovou sukní a vysokými podpatky. Nechte svou fantazii pracovat a pastelové barvy udělají zbytek za vás!

MANGO / VILATOMMY JEANS /  GLAMOUROUS / TOMMY JEANS

Čas pro trenčkot

Revoluce v šatníku začíná i výměnou zimních kabátů za lehké pláště – trenčkoty. Tento univerzální svrchní oděv, vám poslouží nejen během Velikonoc. Béžový trenčkot s páskem, zvýrazňující pas, můžete nosit s vysokými podpatky, ale také s teniskami, během celé jarní i podzimní sezóny. Pokud chcete vyniknout, vsaďte na potisk, nejlépe v růžové verzi, která asi nejvíce symbolizuje Velikonoční svátky.

ANSWEAR / ONLY / ANSWEAR / VILA / ONLY

Neobvyklé doplňky

Už máte vybrané pastelové oblečení, elegantní trenčkot a nyní je čas i pro módní doplňky. Ale ne ledajaké – měly by vyniknout osobitým a jedinečným designem, který upoutá pozornost každého. Ať jsou to zlaté náušnice s geometrickým tvarem nebo pořádně třpytivé. V podobném duchu by měly být i pásek, brýle či šátek – na jedné straně musí půvabně svádět a na straně druhé by měly ohromit vaše okolí právě originalitou.

ANSWEAR / ANSWEAR / SILVIAN HEACHSILVIAN HEACH / CALVIN KLEIN JEANS

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+