MEDICINE „LISTEN TO YOUR INNER VOICE“ – módní umění rukopisem 3 fashion slovenských žen

14/09/20

Nestává se často, aby se módní kolekce spojovala s hloubavostí, s vnitřním světem každého z nás, či dokonce apelovala na dar našich předků, intuici.

Po náročných časech, které se dotkly téměř celého světa, se přeci jen mění i pohled na každodenní činnosti, jakým je výběru oblečení.

Kraťasy / Workery / Svetr

Poslouchejte své nitro

Terapie na naše bolístky přeci jen přichází. Nová podzimní kolekce MEDICINE Listen To Your Inner Voice, má podobu bohatosti podzimních odstínů, vyniká svěží barevnou paletou, uměleckými aplikacemi i charakteristickými kontrasty. Zahalí nás do hřejivého materiálu, nestárnoucího denimu, nezapomíná na nepostradatelné doplňky, abychom harmonicky rezonovaly nejen s přírodou, ale především sami se sebou.

Košile / Košile / Kalhoty / Klobouk

Boty / Bunda / Pásek / Šaty

V hlavní roli Slovenská fotografka, oblíbená influencerka a úspěšná herečka

Je to záměr tvůrců přicházející kolekce s prozaickým názvem Listen To Your Inner Voice, aby k nám, její jednotlivé kousky vnesly ztišení, zpomalení a prostor k zamyšlení. A právě díky novým myšlenkám, vytvořeným v pomyslném „vakuu“ se zrodila idea. Idea, kterou můžete sdílet s námi, prostřednictvím nejen působivých barevných vizuálů prezentujících stylingovou zručnost Ivet Kopernické. Přidaná hodnota podzimní fashion story nejnovější kolekce Medicine 2020, v hlavních rolích se slovenskou umělkyní Donnaiveh, herečkou Marií Bartaloš a fotografkou Silvií Leitmann, spočívala především v černobílých analogových fotografiích. K autentičnosti názvu kolekce a atmosféře ženskosti, se vybíral i správný „genius loci“. A tak vznikaly umělecké postřehy oděné do módního příběhu v hlubokých lesích na vojenském území, nedaleko Bratislavy.

Žijte svůj příběh

Podzim a zima jsou příležitostí na rozvoj. Je to jen zdání, že během této doby vše odchází? Právě naopak, je to okamžik posílení, konsolidace a regenerace.

Filozofií společnosti Medicine je, že móda není jen o oblečení. S jeho pomocí vyjadřujeme sebe, tedy všechno to, co můžeme získat nasloucháním svého vnitřního JÁ, svým vnitřním cítěním, abychom si upevnili naši sebejistotu, a věřili si.

Tak jak si věřily a v uvolněném kamarádském duchu, velmi úspěšně ztvárnily Medicine s názvem Listen To Your Inner Voice tyto 3 inspirativní dámy ze Slovenska.

Bunda / Šaty / Workery

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

We Are The Answear

#WeAreTheAnswear