Michael Kors – prémiová značka bez kompromisů

Markéta
|
22 března 2022
|
Čtení na 2 minuty
Čtení na 2 minuty

Spojení pohodlí a elegance v pánském vydání – to je značka Michael Kors, která si získala srdce nejen fanoušků americké klasiky. Čím vás okouzlí?

Michael Kors – nekompromisní styl

Michael Kors tvoří již od roku 1981 a jeho produkty znají nejen trendsetteři. Mnozí si Michaela Korse spojují s luxusem, kvalitou a jedinečným designem, který spojuje funkčnost s trendy z přehlídkových mol. Je ztělesněním amerického stylu! Návrhář, který spolupracoval s největšími módními domy nebo se zúčastnil televizní show, nestojí na místě a každou sezónu vždy přináší aktuální trendy, které je radost nosit. Jeho portfolio zahrnuje 3 linie: Michael Kors Collection, Michael Michael Kors a Michael Kors. Nejnovější je určena sebevědomým, moderním individualistům, kteří se chtějí cítit dobře v tom, co nosí.

Pohodlí a elegance v pánském vydání

Linie Michael Kors je esencí moderního amerického stylu, který vyzdvihuje pohodlí a sofistikovanost v mírně sportovním vydání. Produkty značky, přestože mají kořeny ve světě sportovního oblečení, jsou propletené luxusem a vyznačují se top kvalitou a dokonalým střihem. Kolekce značky Micheal Kors jsou dokonale vyvážené: ležérní, ale zároveň také luxusní, pohodlné, městské a s charakterem. Sortiment značky zahrnuje oblečení: klasické košile, polokošile, trička, mikiny a kalhoty a také množství doplňků – od opasků ideálních pro fanoušky logománie přes batohy a peněženky až po futuristické tenisky. Tlumená barevná paleta je občas obohacena o nádech intenzivní limetkové, kobaltové nebo oranžové, což je přikývnutí na nejnovější trendy. Jednoduše Michael Kors je známý tím, že nemá rád nudu!