Mořem inspirovaná kolekce Out Of The Blue od značky Answear

Nicole
|
11 června 2020
|
Čtení na < 1 minuty
Čtení na < 1 minuty

Nová kolekce Out Of The Blue je inspirována sluncem rozpáleného kamenitého pobřeží Středozemního moře. Vyvolává vzpomínky na úchvatné východy slunce, šumění oceánu, chuť písečných nekonečných pláží, vln, které k vám připlouvají a okamžiků skutečného štěstí.

Kolekce mění přístup od konvenčních mořských trendů a klasický duch přetváří do nové podoby. Návrháři rezignovali na nesmrtelné klasické kombinace červeno-bílo-modré a rozhodli se přidat více jemnosti a přirozenosti. Odstíny bílé a pískově béžové se mísí s nádechem kontrastních tmavě modrých odstínů a vytvářejí jemnou a moderní linku.

Potisky a vzory nahradily předvídatelné vzory pruhů. Detaily tkalounů a provázků dodávají klasickým bílým šortkám a sandálům námořnický tón, zatímco kanýry a volánky vytvářejí stylové siluety.

Maxi šaty s odhalenými zády vytvářejí vysoce ženský vzhled, zatímco volné košile ze směsi lnu propůjčují outfitu prázdninovou nonšalanci, obzvláště když se kombinují s dokonale padnoucími kalhotami.

Pro ty z vás, které hledáte více neformální vzhled, seprané džínové bundy nebo džínové sukně s asymetrickými švy budou tou správnou volbou.

U doplňků najdete všechny letní lákavé nezbytnosti: espadrilky s klasickou slaměnou podrážkou, bohatou škálu žabek, pletené pásky a ikonické slaměné tašky v mnoha tvarech a velikostech.

Podívejte se na celou kolekci >>>