Nové pánské značky

14/04/20

Nové značky právě v prodeji! Pokud jste se ještě nesetkali s pojmy jako Clean Cut Copenhagen, Tailored & Originals nebo Norton, je pravý čas vám je představit.

V každém ročním období rozšiřujeme svůj sortiment. Jarní novinky zahrnují pánskou módu obohacenou o několik uznávaných světových značek. Vyberou si módní začátečníci i fanoušci neformálního stylu a skandinávského minimalismu, kteří mají rádi klasické košile, chinos, univerzální polokošile i bundy.

Clean Cut Copenhagen

Značka Clean Cut Copenhagen byla založena v roce 2014 v Dánsku. Její nabídka je určena mužům, kteří chtějí vypadat moderně a pohodlně v každé situaci. Sortiment dánské značky zahrnuje klasické siluety v tlumených barvách. Clean Cut Copenhagen nabízí trička, košile, kalhoty, klasické bombery i svetry, přičemž důraz klade na detail.

BUNDA / POLO / KALHOTY / TRIČKO

Tailored & Originals

Tailored & Originals je kombinací dvou stylů – formálního a volnočasového. Proto kolekce kombinují jednoduchý skandinávský styl s italskou klasikou. Najdeme zde základní prvky v tlumených barvách na jednoduchých šortkách i na textilních kalhotách. Muži, kteří chtějí vyniknout, jistě potěší nabídka košil s převládajícími květinovými motivy i rozmanité kombinace proužků.

KOŠILE / SVETR / KRAŤASY / SAKO

Norton

Další novinkou je značka Norton, která je inspirována jedinečným a bohatým dědictvím výrobce motocyklů – Norton Motorcycles Company. Její kolekce se vyrábějí jako pocta všem průkopníkům v automobilovém a závodním průmyslu, kteří před 100 lety připravili cestu moderní kultuře motocyklů. Nabídka společnosti Norton je kombinací vintage módy a modernosti ztělesňující dobrodružného ducha. Značkové oblečení a doplňky milují nejen nadšení fanoušci 2 kol. Kožené bundy, batohy, tašky, trička, mikiny či kalhoty mají v oblibě všichni, kteří preferují drsný pánský image.

TRIČKO / KOŽENÁ BUNDA / KRAŤASY / BATOH

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

We Are The Answear

#WeAreTheAnswear