SLAVÍME 8.NAROZENINY

Nicole
|
18 února 2019
|
Čtení na 2 minuty
Čtení na 2 minuty

Jsme tu pro vás již 8 let. Vám všem, našim zákazníkům s úctou děkujeme, že jste po celou dobu s námi. Jsme větší, lepší, nabízíme více módních značek, a to vše jen díky vám.

A přestože my máme narozeniny, chceme udělat radost především vám. Proto jsme si během naší velké oslavy v době od 18. – 25.2. 2019 pro vás připravili speciální stránky narozeniny.answear.cz, na kterých se dozvíte vše o naší narozeninové soutěži.

Hrajte s námi a vyhrajte!

Hlavní cenu můžete vyhrát ve facebookové soutěži a jet na báječný víkend do hotelu Obzor v Peci Pod Sněžkou. Soutěžit můžete od 18.2. od 10.00 do 25.2.2019 do 23.59. Ze všech komentářů v příspěvku vyhraje to nejoriginálnější přání k našim narozeninám. Sledujte náš FB, kde vítěze vyhlásíme nejpozději v pátek 1.3.2019. Konkrétní termín pobytu závisí na domluvě s hotel.

Podmínky soutěže najdete zde.

Dále máme pro vás instagramovou soutěž trvající 8 dní, ve které může každý den 5 z vás získat hodnotné dárky – kosmetický balíček sedmikráskové péče od Manufaktury, diář či kabelku od Answear, batoh Emporio Armani, vonné svíčky Medicine, jakož i vlasové přípravky od společnosti L’Oréal Professionnel. Každý den v 10.00 vyhlašujeme v příspěvku na Instagramu jednu soutěžní otázku a už vám nic nestojí v cestě, abyste se zúčastnili a vyhráli. Vítěze vyhlásíme vždy následující den dopoledne. Ceny vám rozešleme po skončení celé soutěže.

Podmínky soutěže najdete zde.

A pro ty z vás, kteří nebudou mít štěstí v soutěžích, jsme si během celého narozeninového týdne připravili na našich stránkách speciální narozeninovou nabídku, kde najdete top kousky za narozeninovou cenu >>>>

Jste našim hnacím motorem, a díky tomu vám už 8 let přinášíme stále nové fashion kousky a snažíme se, abyste u nás vždy našli, co hledáte. Jsme s vámi při každé příležitosti, kdy potřebujete svým outfitem vyniknout a zazářit. Nejkrásnějším dárkem pro nás bude, když nám zůstanete věrní a budete s námi. Uděláme vše proto, abychom vám i v budoucnu přinášeli chuť na neodolatelné módní bestsellery či neokoukané super kousky, které vás nenechají zapadnout v davu.

 

Přidejte se k nám a vyhrajte!

#WeAreTheAnswear  #AnswearSlavi

 

Děkujeme všem partnerům za věcné dárky do soutěže