VÍTEJTE V TAJEMNÉ ZAHRADĚ – NOVÁ KOLEKCE SECRET GARDEN OD ANSWEAR

Vstupte spolu s námi do tajemné zahrady, kde se právě probouzí jaro. Nová kolekce značky ANSWEAR – Secret Garden přichází se stylovými tipy pro první jarní dny. Inspirujte se!

 

Pokud se rádi oblékáte do ženských pastelových odstínů, Secret Garden vám umožní pomyslně se přesunout do tajemné zahrady plné květů, které se vybarvují v prvních paprscích jarního slunce. Nejnovější modely od ANSWEAR na jedné straně nabízejí romantickou ženskost a na straně druhé poskytují komfort a svobodu. Takže je můžete využít v každodenních situacích.

Secret Garden cesta k vašemu jarnímu outfitu

Jaro jako roční období je spojeno se svěžestí, zářivostí a samozřejmě se záplavou květin. Květiny doslova hýří na vzdušných tkaninách, v minimalistických formách, ale i v casual módě. Vše v pastelových barvách, především v odstínech máty, fialové a růžové, což je na pohled velmi příjemné. A zároveň jsou tyto barvy pro nás odpočinkem od těžkých zimních tónů.

ŠATY / TUNIKA / BUNDA / ŠATY / HALENKA

Co naleznete v této kolekci?

Kolekce Secret Garden vás pohltí stylem oversize, který vám poskytne prostor pro váš trendy image. Najdete zde především modely s materiály příjemnými na dotek či vzdušné přírodní tkaniny – šaty, pletené sukně, bavlněná trička, trička s květinovým potiskem, ale i pohodlné běžecké oblečení. To jsou opravdu inspirativní návrhy na první jarní dny, které vám umožní experimentovat s neformálním městským stylem.

KALHOTY / BUNDA / HALENKA / SUKNĚ / MIKINA

Podívejte se na celou kolekci >>>

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrPin on PinterestShare on Google+