VYSTUPTE Z DAVU S NOVOU KOLEKCÍ URBAN TRIBE OD ANSWEAR!

07/10/19

Nezahalujte se, nebuďte šedou myškou, vystupte z davu a oblečte si městský eklektický styl. Připravili jsme pro vás novou kolekci Urban Tribe, aby váš každý podzimní den byl stylový!

Život ve městě vás vyzývá k tomu, abyste experimentovaly se svým stylem, měly potřebu vyniknout, ale zároveň si užívaly pohodlí, během dní ve své práci, ale i v době večerní zábavy. Podzimní kolekce Urban Tribe splňuje všechny požadavky každého urbanistického trendu. Inspirací pro její vytvoření byla romantika bohémské atmosféry a myšlenka městské komunity.

Čím je Urban Tribe charakteristická?

Spojuje v sobě nonšalantní boho styl, lidové motivy kontrastující s městským pozadím, klasické styly a moderní streetwear prvky. Díky tomu ženská silueta na jedné straně fascinuje, vyzařuje romantismus a na druhé straně je nesmírně šik a trendy.

Urban Tribe je eklektický mix.  Obsahuje šifónové šaty, halenky s květinovým potiskem, kabáty v barvě velbloudí srsti, hrubé svetry s jednoduchým vzorem, volné vesty a sofistikované doplňky: ruční pletené čepice a rukavice, semišové boty a třásně. Tkaniny a textury zde hrají velkou roli: návrháři kombinovali jemný šifon s výraznými manšestrovými a vlněnými materiály, výšivkami, záhyby a použili ozdobné kontrasty s koženými akcenty, opraným denimem a hrubým pleteným svetrem. V Urban Tribe dominují ušlechtilé odstíny vínové, tyrkysové, zlaté, přičemž uniformní materiály doplňují ultratenké květinové potisky v mnoha velikostech: od malých lučních kvítků až po smyslné, velké květy na tmavém pozadí.

Podívejte se na celou kolekci >>>

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

We Are The Answear

  • Skrytá krása a radost z běžných věcí – představujeme vám mezinárodní fotografickou soutěž, jejímž prostřednictvím chceme inspirovat všechny milovníky zážitků k tomu, aby se podělili o to, co je baví a přináší jim dobrou náladu. Soutěž #CatchTheMoment probíhá od začátku března do konce roku 2020.

  • Jsme tu pro vás již 8 let. Vám všem, našim zákazníkům s úctou děkujeme, že jste po celou dobu s námi. Jsme větší, lepší, nabízíme více módních značek, a to vše jen díky vám.

#WeAreTheAnswear