Challenge #WeAreTheAnswear zná své vítěze

Nicole
|
09 ledna 2018
|
Čtení na 3 minuty
Čtení na 3 minuty

A je to tady! Známe výherce soutěže o ikonický Fiat 500 a vouchery v hodnotě 12 000 Kč. Podívejte se, jak se soutěžící zhostili našeho hesla: Móda testovaná na lidech.  

Úkolem bylo vytvořit video nebo fotografii, která ukazovala, jak účastníci vnímají módu a dokážou kombinovat různé kousky oblečení. Hlavní cenou byl automobil – Fiat 500 a 18 poukázek v hodnotě 12 000 Kč. A za to stálo bojovat.

Každý den se na Facebooku a Instagramu objevily desítky pozoruhodných stylizací inspirovaných hlavním mottem soutěže s hashtagem #WeAreTheAnswear. Ukázali jste nám, jak umíte stylově žít – kreativně testovat všechny střihy, styly a barvy oblečení. Dokázali jste, že vaše představy nemají žádné limity a najdete módní řešení i v extrémních podmínkách.

Soutěže se zúčastnilo 6 zemí: Polsko, Slovensko, Česká republika, Rumunsko, Ukrajina a Maďarsko. Nebyl to jednoduchý úkol vybrat vítěze. Počet a kvalita vašich příspěvků prokázala, že Answear Generace zná svou vlastní hodnotu a chce žít podle sebe!

Hlasování bylo plné emocí, ale nakonec jsme se rozhodli jednomyslně. Vítězem a zároveň novým majitelem Fiatu 500 se stal Alexander (@alexanderkrakovsky).

Výherní video nás uchvátilo svou estetikou a kreativitou v souladu se soutěžním úkolem. Alexander dokázal, že móda funguje ve všech podmínkách a ukazuje, že #wearetheanswear není jen hashtag, ale také přístup k životu.

1.místo – @alexanderkrakovsky  

Vítězné video je zde: click 

 

 

Další ceny ve formě voucherů v hodnotě 12 000Kč získali:

Kéj Trs

Rebeka Dostálková

@ania_bananowicz

@jasinski_art

@tripbytriplets

@kuku_kukuman

@mc.dalena

@auris_luca

@liliszalma

 

@elgrdeno

@daczu

@sinka.marta

@lenartview

 

@prosto.irinka

Barbara Łazicka

@make_up_today

@coffentropy

Alexandra Zając

 

Gratulujeme výhercům a děkujeme všem, kteří se zúčastnili!