Reklamace

Pro všechny výrobky zakoupené v obchodě platí podmínky, které Vám umožňují reklamovat zboží z důvodu neshodnosti se smlouvou do 2 let od data nákupu.
 
Krok za krokem - jak reklamovat výrobek?

1.    Reklamační formulář - (stáhnout formát .PDF)  - vytiskněte a důkladně vyplňte. Reklamace bez přiloženého formuláře nebo s nesprávně vyplněným dokladem nebudeme bohužel moci uznat. Pokud zboží reklamujte na odběrném místě, při reklamaci předložte na místě fakturu.

2.    Pokud nemáte možnost reklamační formulář vytisknout, můžete takový formulář vypsat podle vzoru i ručně.

3.    Pošlete reklamované zboží spolu s reklamačním formulářem na adresu:
DPD CZ S.R.O.
ANSWEAR.CZ
ORLOVSKÁ 162/803

713 00 OSTRAVA-HEŘMANICE

4.    Reklamace jsou zpracovávány v průběhu maximálně 30 dní od data přijetí reklamovaného výrobku.

5.    V případe odůvodněné reklamace bude poškozené zboží opraveno anebo vyměněno za jiné (plnohodnotné). Pokud nebude oprava nebo výměna možná (např. kvůli chybějícím skladovým zásobám) - vrátíme Vám hodnotu ceny výrobku. 
 
PAMATUJTE:
Reklamovaný výrobek posíláte na vlastní náklady a odpovědnost. Proto zvolte bezpečný způsob dodání zásilky, např. využijte kurýrní službu anebo pošlete balík s možností potvrzení odeslání. Neposílejte prosím zásilky na dobírku - nemáme technickou možnost převzetí takové zásilky.

 

PLATFORMA ODR
Pokud si zboží zakoupíte jako spotřebitel, máte právo použít mimosoudní řešení sporů a uplatnit nárok ve formě platformy RSO (Řešení sporů on-line) v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 524/2013 ze dne 21. května 2013 o elektronickém systému řešení spotřebitelských sporů a o změnách nařízení (ES) č. 2006/2004 a směrnice 2009 / ES.

Platforma RSO je interaktivním nástrojem, který se zpřístupňuje spotřebitelům z Evropské unie, jehož prostřednictvím můžete podat stížnost. Odkaz na platformu RSO: ec.europa.eu/consumers/odr

Zároveň vás informujeme, že použití tohoto systému řešení sporů není povinné.

Chtěli bychom vám připomenout, že e-mailová adresa, na které nás můžete kontaktovat je: obchod@answear.cz

SOUBORY KE STAŽENÍ:

Reklamační formulář.pdf