Dětské Rukavice

4 výsledků
Seřadit odpopulárních
Velikost
Značka
Barva
Materiál
Vzor
Cena
Mayoral - Dětské rukavice
Mayoral - Dětské rukavice

166 Kč

Roxy - Dětské rukavice
Roxy - Dětské rukavice

1099 Kč

599 Kč

Jamiks - Dětské rukavice
Jamiks - Dětské rukavice

379 Kč

219 Kč

Polo Ralph Lauren - Dětské rukavice
Polo Ralph Lauren - Dětské rukavice

1499 Kč

189 Kč

Zobrazit také:

Dětské zimní rukavice – zahřejí dítě dokonale

Během zimy tráví děti hodně času venku. Hra s přáteli na sněhu je oblíbeným obdobím roku pro každé dítě. Zajistěte, aby během zimních radovánek nemrzly dětem ruce a pořiďte jim vhodné dětské zimní rukavice, které jsou stejně důležité jako čepice nebo kabát. U starších dětí si můžete vybrat mnohem silnější rukavice. Jak víte, děti milují zimu a všechny výhody, které přináší. Bruslení, výroba sněhuláka nebo sněhová koule jsou jen některé ze zábavy na sněhu, které vyžadují kvalitní rukavice.

Rukavičky pro miminko – ochrání naše nejmenší

Miminka, jak víte, při procházkách příliš často nepoužívají ruce. Takže si můžete vybrat dětské rukavice na jeden prst, aby se vaše dítě nepoškrábalo. Pokud nejsou součástí zimního overalu, můžete si vybrat rukavičky pro miminko na provázku, díky kterému si je dítě v kočárku nesundá. Rukavičky vybírejte ve veselých barvách, z teplých materiálů, které nejsou náročné na údržbu.

Dětské rukavice – vybírejte pečlivě

Ruce dítěte jsou v zimě vystaveny mrazu a vlhkosti, takže dětské rukavice musí být teplé a nepromokavé. Jen tak zajistíte dětem tepelnou pohodu ve městě i na horách. Správný styl rukavic pro děti závisí především na jejich preferencích a pohodlí. Dětské rukavice bez prstů se dají nasadit rychleji, ale vylučují možnost provádění úkolů vyžadujících prsty. Výsledkem je, že je dítě často svléká a vystavuje své ruce mrazivému vzduchu. Vyvarujte se také příliš krátkým rukavicím. Při správném výběru by se měly dostat nad manžetu bundy, aby nedocházelo k pronikání chladu.

Dívčí rukavice – slušivé a funkční doplňky

Pro holčičky jsou dívčí rukavice často módním doplňkem, nezapomínejte však i na jejich primární funkci. V mnoha případech při výběru lyžařských rukavic zohledňujeme jejich vnější vzhled a barvy. Rukavice by samozřejmě měly být hezké a měly by sedět ke zbytku oblečení, ale toto kritérium bychom měli zvážit až jako poslední. Existuje mnoho dalších důležitých vlastností, které by dokonalá rukavice měla mít. Teprve po splnění příslušných technických parametrů bychom měli nechat dítě vybrat si své oblíbené pohádkové téma nebo barvu.

Dívčí lyžařské rukavice – ochrana na hory

Chystáte-li se na hory, nezapomeňte pořídit dívčí lyžarské rukavice, které dobře hřejí, jsou prodyšné a umožní dítěti při sportu pohyb rukou. Co se týče materiálů, jsou perfektní volbou rukavice z nylonu či polyesteru. V současné době výrobci nabízejí rukavice vybavené různými typy membrán, které mají především chránit vnitřek rukavice před pronikavým větrem a zaručit vodotěsnost.